Tak polskie gwiazdy spędziły Boże Narodzenie. Najważniejszą osobą w domu Joanny Krupy nie był św. Mikołaj

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który zazwyczaj spędzany jest z najbliższymi. Gwiazdy zostają w domach i cieszą się wyjątkowym klimatem lub wyjeżdżają, aby odpocząć w wolne dni. Swoimi świętami spędzonymi z rodzinami i dziećmi podzieliło się na Instagramie wielu celebrytów.

Święta Joanny Krupy

Joanna Krupa już tydzień przed świętami zaczęła wstawiać na Instagrama świąteczne zdjęcia i relacje. Początkowo dodała selfie przy ozdobionym, świątecznym drzewku. Po paru dniach fotografię pupili i życzyła wszystkim bezpiecznych i pięknych świąt Bożego Narodzenia. Najczęściej jednak na zdjęciach pojawiała się jej córeczka Asha. Na Wigilię i święta modelka zaprosiła do siebie całą najbliższą rodzinę. Głównym bohaterem w domu Joanny i Douglasa tym razem nie był jednak święty Mikołaj, tylko mała, śliczna Asha. Dziewczynkę można było zobaczyć na wielu zdjęciach i relacjach z wszystkimi członkami rodziny.

 

Boże Narodzenie Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska również nie wyjeżdżała na święta Bożego Narodzenia i spędziła je w domu z rodziną. Najpierw spotkała się z najbliższymi przyjaciółmi i ich dziećmi. "Czas z przyjaciółmi. Znamy się tyle lat. Z roku na rok jest nas coraz więcej"- napisała pod dodanym na swoim portalu zdjęciem. W Wigilię wstawiła fotografię z mężem Robertem Lewandowskim i córką Klarą. Na zdjęciu trzyma się za ciążowy brzuch.

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami. Żebyście mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których kochacie. Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

- życzyła fanom.

 

Zobacz patent Anny Muchy na Wigilię

Zobacz wideo

Borys Szyc w Święta

Borys Szyc, przyszły tata, tegoroczne Święta spędził w domowej atmosferze z narzeczoną Justyną Nagłowską. Opublikował wspólne zdjęcie przy choince, na którym widać, jak aktor całuje przyszłą mamę. "Ten rok był dla nas niezwykle łaskawy. Chcemy Wam życzyć prostych rzeczy. Bądźcie dla siebie mili, uśmiechajcie się, bądźcie zdrowi, szanujcie i dostrzegajcie małe, dobre rzeczy, które Wam się przydarzają. Dbajcie i pielęgnujcie miłość. Bo cóż innego tak naprawdę się liczy. Cudownych Świąt!" - napisał.

 

Boże Narodzenie Edyty Górniak

Piosenkarka Edyta Górniak Święta spędziła ze swoim synem Allanem. Na Instastories dodała zdjęcie z przytulonym do siebie nastolatkiem i napisała: "Dopiero go nosiłam pod sercem, teraz on mnie". 

 

Weronika Rosati z dzieckiem

Weronika Rosati spędziła Boże Narodzenie z najbliższą rodziną. Z córką Elizabeth w Wigilię ubrały się w identyczne złote sukienki i zrobiły sobie zdjęcie przy choince. Aktorka nie zapomniała również o życzeniach dla obserwatorów: 

Od naszej rodziny dla waszej - wesołych, rodzinnych i spokojnych świąt. Dbajcie o siebie, kochajcie się... Bądźmy dla siebie dobrzy - dobro wraca

- napisała.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna - rodzinne święta

Marina Łuczenko-Szczęsna wraz z mężem Wojciechem Szczęsnym i ich synem Liamem spędzili świąteczny czas w Courchevel we Francji. Piosenkarka na fotografii na swoim portalu pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. "Wraz z rodzinką życzymy Wam Zdrowych Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia!" - napisała gwiazda.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA