Kate i Wiliam szykują się do ważnego ogłoszenia podczas świąt? Meghan i Harry będą tymczasem w Kanadzie

Królewscy eksperci twierdzą, że Kate i Wiliam przełamią świąteczną tradycję, by ogłosić ważną nowinę. Brytyjskie media sugerują, że chodzi o ciążę Kate. Meghan i Harry będą natomiast spędzać święta w Kanadzie.

William i Kate mają wydać kilka ważnych komunikatów w okresie świątecznym.

Właśnie w tym tygodniu odbyła się odprawa w Pałacu Kensington, podczas której książeca para przekazała nam wiele nowych ogłoszeń

- powiedział królewski komentator w podcaście ABC Heirpod. Dodał, że książę George i księżniczka Charlotte mają wziąć udział w tradycyjnym spacerze do kościoła z posiadłości Sandringham w Boże Narodzenie. Dzieci dołączą do innych wyższych rodów królewskich podczas spaceru. 

Księżna Kate jest w ciąży?

Według brytyjskich mediów rok 2020 będzie "wielkim rokiem" dla Kate i Wiliama. Sugerują, że para królewska będzie wówczas bardzo zajęta. Już od ponad miesiąca pojawiają się informacje na temat ciąży Kate. 

Powodem doniesień o ciąży była coraz częstsza nieobecność księżnej na ważnych wydarzeniach. Jednym z nich było spotkanie Tusk Award, na którym książę William pojawił się sam. Na początku w oświadczeniach pojawiła się informacja, że księżna Kate musiała zostać z dziećmi. Każdą z poprzednich ciąż księżna Kate przechodziła bardzo podobnie - czyli dosyć ciężko. Za każdym razem w pierwszym trymestrze opuszczała wszystkie ważne wydarzenia z powodu porannych mdłości. Możliwe, że para wykorzysta nieobecność księcia Harry'ego i Meghan na świętach, aby skupić uwagę na informacji, że Kate i Wiliam spodziewają się kolejnego potomka.

Kanadyjskie święta Meghan i Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się spędzić święta w Kanadzie. Po dwóch latach świętowania Bożego Narodzenia w Sandringham uznali, że tym razem podczas tego okresu będą z mamą Meghan, Dorią Ragland. Informację potwierdził Rzecznik Pałacu Królewskiego. 

Jak rodzina królewska świętowała urodziny królowej?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA