Agnieszka Kaczorowska stworzyła program "Jestem Mamą". Poruszyła bardzo ważny temat

Agnieszka Kaczorowska postanowiła stworzyć swój własny program na YouTube. Do pierwszego odcinka zaprosiła położną. Rozmawiały na temat stresujących sytuacji podczas kąpieli.

Mama założyła program

Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie wstawiła post, w którym informuje o swoim nowym kanale na YouTube. Nazywa się: "Jestem mamą". Podczas ciąży aktorka prowadziła cykl rozmów ze specjalistami, który nazywał się: "Będę mamą". Napisała, że w kolejnych odcinkach pokaże pokoik Emilki i pokaże, jak go urządzić. Poruszy tematy karmienia piersią i będzie zapraszała specjalistów.

 

Mama na YouTube

Do pierwszego odcinka "Jestem mamą" Agnieszka zaprosiła położną. Rozmawiały na temat kąpieli dzieci. Położna powiedziała:

Polecam wanienkę prostą, bez żadnych wkładów, bez leżaczków, bez gąbek. Są to rzeczy, w których mogą się kumulować bakterie.

Zobacz, co powiedziała Agnieszka Kaczorowska-Pela na temat swojego porodu

Zobacz wideo

Aktorka opowiedziała, jak wyglądała kąpiel jej córki. Wraz z mężem bali się, że mogą uszkodzić dziecko. Początkowo nie mieli jednej pory dnia, w której kąpali dziecko. Później sytuacja unormowała się i kąpiel odbywa się wieczorami. Na koniec programu ogłosiła konkurs, w którym można wygrać kosmetyki. Zapytała:

Co dla was jest najbardziej wyjątkowego w czasie kąpieli z waszym dzieckiem?
 
Więcej o: