Maria Dejmek o macierzyństwie. Zrozumie ją każda mama

Maria Dejmek trzy tygodnie temu została mamą. Na swoim profilu dzieli się kadrami z życia i przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. W jej ostatnim wpisie odnajdzie się niejedna kobieta.

Maria Dejmek: mama i jej codzienność

Aktorka urodziła trzy tygodnie temu. Jej synek otrzymał imię Gustaw - gwiazda "Barw szczęścia" informowała o tym jeszcze zanim chłopiec pojawił się na świecie. Maria Dejmek na Instagramie dzieli się codziennością: zachwytem nad maluszkiem, pierwszymi spacerami, ale i zmęczeniem. To, o czym pisze jest doskonale znane wielu kobietom, które właśnie zostały mamami. Podobnie jest z jej ostatnim postem. Niejedna z nas czuje to samo.

Gdy jesteś wykończona i fizycznie i psychicznie i masz ochotę rzucić to macierzyństwo w cholerę, wtedy tatuś robi wam takie zdjęcie i na nowo dostajesz nadludzką siłę i kosmiczną dawkę miłości

- napisała na Instagramie.

 

Maria Dejmek: macierzyństwo bez lukru

Komentujący doceniają, że aktorka pisze o wszystkich odcieniach bycia mamą, nie tylko o tych dobrych stronach. "Cenię w tobie to, że jako nieliczna z celebrytek w ciąży, a potem już jako mama, nie przedstawiasz macierzyństwa jako cukier, lukier, miód" - czytamy w jednym z wpisów. W postach Marii Dejmek widzą i swoją codzienność. Bo każdy rodzic ma czasem chwile słabości, nie ma siły do działania, złoszczą go najdrobniejsze rzeczy. A później patrzą na ciebie wielkie oczy, ktoś cię przytula, mała rączka chwyta twoją... I wszystko inne już jest nieważne.

Mamą niedawno została także Agnieszka Kaczorowska-Pela. Zobaczcie, jak wspomina poród:

Zobacz wideo
Więcej o: