Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie apelują o pomoc. Ich tata ma poważne problemy zdrowotne

Leah Rose i Ava Marie Clements mają po dziewięć lat. Cały świat zachwyca się ich urodą, ale życie bliźniaczek wcale nie jest tak kolorowe. Ich tata zachorował na białaczkę, ma też chłoniaka. Siostry liczą na pomoc fanów.

O najpiękniejszych bliźniaczkach na świecie pisaliśmy w artykule: Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Jak teraz wyglądają dziewczynki. Leah Rose i Ava Marie urodziły się w 2010 roku w Kalifornii. Od razu zwrócono uwagę na ich urodę. Rodzicom radzono, aby wysłali córki do agencji modelek, ale ich mama stwierdziła, że woli skupić się na wychowaniu córek i ich brata. Jednak jakiś czas temu założyła im profile na Facebooku i Instagramie. Stamtąd dowiedzieliśmy się, że tata bliźniaczek jest chory. 

Kevin Clements jest pływakiem i zawsze był w kapitalnej formie, spędza ostatnio większość czasu w szpitalu. Ma chłoniaka i choruje na białaczkę. Jego żona, Jaqi, powiedziała, że diagnoza raka była szokiem.

Nie było to łatwe, ale radzimy sobie

- powiedziała dla Inside Edition. Mężczyzna pilnie potrzebuje przeszczepu szpiku kostnego.

 

Najpiękniejsze bliźniaczki apelują o pomoc

Siostry proszą fanów o pomoc. Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie cieszą się sławą w mediach społecznościowych. Profil, na którym publikowane są zdjęcia dziewczynek i ich rodziny obserwuje ponad 1,5 miliona ludzi. Dziewczynki mają nadzieję, że któryś z ich fanów będzie w stanie pomóc tacie. Rodzina przyłączyła się także do Fundacji DKMS, która pomaga znaleźć dawców szpiku kostnego. Trzymamy kciuki za to, aby udało się znaleźć dawcę szpiku. 

Czy amigdalina leczy raka?

Zobacz wideo
Więcej o: