Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze zdjęcia ze spaceru. Luźna bluza nie ukryła ciążowego brzucha

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze zdjęcia ze wspólnego spaceru z Radosławem Majdanem. Choć przyszła mama miała na sobie luźną bluzę, to już można było dostrzec ciążowe kształty.

Małgorzata Rozenek w ciąży

O ciąży Małgorzaty Rozenek fani dowiedzieli się w połowie grudnia. Choć od tej radosnej informacji ogłoszonej przez Radosława Majdana minęło zaledwie kilka dni, gwiazda przestała już ukrywać swoją sylwetkę. Na Instagramie pokazała zdjęcia ze spaceru z mężem.

Ostatnie dni przed świętami i zawsze tyle spraw do załatwienia. Prezenty, planowanie zakupów jedzeniowych, ostatnie dekoracje świąteczne. Czy tylko mi się wydaje że doba jest dużo za krótka? Ale i tak uwielbiam ten czas i cieszę się nim bardzo mocno, bo jak się później wspaniale odpoczywa

- napisała Rozenek. 

 

Na spacer ulicami Warszawy Małgorzata Rozenek założyła leginsy i luźną bluzę, która nie była już w stanie ukryć powiększających się ciążowych kształtów. 

Małgorzata Rozenek jest w czwartym miesiącu ciąży. W tym okresie można już rozpoznać płeć dziecka. Zobacz w naszym wideo, co dzieje się z płodem na początku drugiego trymestru.

Zobacz wideo
Więcej o: