Dziecko postanowiło wysłać świąteczne kartki. "Ozdobiło" je na swój sposób. Mama: Módlcie się za mnie

Pewna mama z Wielkiej Brytanii doznała niemałego szoku, gdy zobaczyła, w jaki sposób jej syn "ulepszył" świąteczne kartki. Chłopiec przygotował ich aż 30. W każdej znalazły się wyjątkowo niesztampowe bożonarodzeniowe życzenia.

Mama postanowiła sprawdzić kartki świąteczne syna

Kto nie lubi dostawać świątecznych kartek? Największą przyjemność sprawiają oczywiście te, w których nadawca umieścił osobiste życzenia, zamiast zdawać się na wenę copywrigterów. Z podobnego założenia wyszedł siedmioletni Olivier z Wielkiej Brytanii. Rezolutny chłopiec postanowił wysłać swoim 30 kolegom z klasy kartki na Boże Narodzenie. Stwierdził jednak, że ich szata graficzna jest nudna, więc ozdobił ją własnymi rysunkami i napisami. 

Były one na tyle wyjątkowe, że jego mama pochwaliła się nimi na Facebooku. Na zamieszczonym w zamkniętej grupie "The Motherload" zdjęciu widzimy świąteczną kartkę z szarym kotem w czapce Św. Mikołaja. Oliver zamazał oryginalny napis "Pomyśl życzenie" , a zamiast niego dopisał: "kupa". W środku było jeszcze ciekawiej. W ramach życzeń, napisał jednemu ze swoich kolegów:

Jedz kupę na talerzu!

Być może miał być to żart, a być może grzeczniejsza parafraza popularnego przekleństwa. Używa się go w sytuacji, gdy chcemy, by ktoś się odczepił. 

Oliver podobnych kartek przygotował aż 30. Niestety, mama chłopca pokazała tylko jedną.

Mój syn zrobił 30 takich kartek. Sprawdziłam jedną. Módlcie się za mnie

- pisze na Facebooku mama siedmiolatka.

Jeśli wasze dziecko także chciałoby swoim kolegom z klasy sprawić świąteczną niespodziankę, to być może bezpieczniejszym wyjściem byłoby wspólne zrobienie pierniczków. W naszym wideo znajdziecie prosty przepis:

Zobacz wideo
Więcej o: