Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Jak teraz wyglądają dziewczynki?

Siostry znane jako "The Clements Twins" uznawane są za najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Uroda dziewczynek od początku wzbudza zachwyt. Jak wygladają jako dziewięciolatki?

Leah Rose i Ava Marie urodziły się w 2010 roku w Kalifornii. Od razu zwrócono uwagę na urodę dziewczynek. Ich rodzicom doradzano, aby wysłali córki do agencji modelek. Mama wówczas stwierdziła, że woli skupić się na wychowaniu bliźniaczek i ich brata. Jednak jakiś czas temu założyła im profile na Facebooku i Instagramie. 

"The Clements Twins" na Instagramie i Facebooku

Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie robią furorę w mediach społecznościowych. Profil, na którym publikowane są zdjęcia dziewczynek i ich rodziny obserwuje ponad 1,5 miliona ludzi. Internauci są pod wrażeniem nie tylko bliźniaczek, lecz także ich rodziców i brata. 

 

Niektórzy chwalą, inni krytykują

Pod zdjęciami dziewczynek na Instagramie pojawia się wiele komentarzy. Większość internautów docenia urodę bliźniaczek i chwalą ich mamę za to, że od najmłodszych lat myśli o karierze córek. Inni z kolei twierdzą, że założenie profilu na Facebooku i Instagramie było błędem. Uważają, że to odbieranie prywatności i prawdziwego dzieciństwa. 

Mama najmłodszej supermodelki, Kristiny Pimenowej, także była krytykowana przez internautów. Podczas sesji, których efekty były publikowane w sieci, dziewczynka zazwyczaj ubierana była w dziecięcą odzież i miała na sobie delikatny makijaż. Jednak gdy pojawiło się jej zdjęcie w szortach, a pod nim wiele niestosownych komentarzy, zaczęto krytykować mamę Kristiny za to, że zarządziła w ten sposób karierą córki. Dyskutowano na temat tego, czy Pimenowa nie zaczęła zbyt wcześnie działalności w modelingu. 

A co wy sądzicie na ten temat? Czy mamy powinny pokazywać zdjęcia dzieci w mediach społecznościowych?

Natalia Siwiec nagrała Mię, jak ta mierzyła jej bieliznę. "Wystarczy kupić 6 par majtek i nie ma dziecka przez pół godziny"

Zobacz wideo
Więcej o: