Modelka XXL odsłoniła ciążowy brzuch. "Przytyłam 23 kilo". Pozuje w samym staniku i obcisłych leginsach

Modelka XXL, Ashley Graham, oczekuje właśnie narodzin pierwszego dziecka. Jak wyznała na Instagramie, jej ciało bardzo się zmieniło. Co najważniejsze jednak, dobre samopoczucie jej nie opuszcza.

Modelka XXL odsłoniła brzuch

Ashley Graham, obecnie najbardziej znaną modelką plus size, oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Jak wyznała właśnie na Instagramie, wraz z postępem ciąży przybyły jej dodatkowe kilogramy. 

W czasie ciąży przytyłam 23 kilogramy. A najlepsze jest to, że mam to gdzieś! Nigdy nie czułam się lepiej i jestem ogromnie wdzięczna mojemu ciało, że nadal pozostało elastyczne i mobilne. Pomiędzy normalnymi treningami ćwiczę jogę, poddaję się akupunkturze i masażowi limfatycznemu. W końcu mam poczucie, że nareszcie rozgryzłam, o co chodzi w ciążowym stanie i jak się czuć dobrze

- wyznała modelka pozując w leginsach i staniku sportowym.

 

Modelka XXL problemy z samoakceptacją

Choć teraz Ashley Graham przekonuje, że świetnie się czuje, to jednak nie zawsze tak było. Początek ciąży był dla niej wymagający, a zmiany w jej ciele stanowiły problem. Nie mogła się pogodzić z dodatkowymi kilogramami. Czuła się odizolowana i samotna. Momentem przełomowym było opublikowanie zdjęcia jej nagiego ciała - z fałdkami i rozstępami (zobacz: Modelka XXL popłakała się podczas wywiadu).

Publikacja w mediach społecznościowych sprawiła, że Ahsley Graham nabrała pewności siebie. To przełożyło się także na propozycje zawodowe. Na początku grudnia wystąpiła w wyjątkowej sesji ciążowej dla "Vogue'a". Jak sama pisała na Instagramie, okładka magazynu stanowiła dla niej celebrację "uczucia przynależności, matek, ciąży i miłości".

Zobacz w wideo, jak Ashley Graham ćwiczy w domu:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA