Joanna Krupa pokazała wózek córeczki. Będziecie zaskoczeni jego ceną

Joanna Krupa została mamą półtora miesiąca temu. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, jak wygląda teraz jej życie. Zaskoczenie? Wózek dla dziecka, z którego korzysta, nie kosztuje fortuny.

Joanna Krupa. Mama w mediach społecznościowych

Instagramowy profil modelki był swojego rodzaju pamiętnikiem jej ciąży. Mogliśmy oglądać, jak zmieniało się jej ciało, czytać przemyślenia. Joanna Krupa pokazuje, jak wygląda jej macierzyństwo również teraz, gdy Asha-Leigh jest już na świecie.

Ostatnio, co jest wyjątkową sytuacją, modelka opublikowała na profilu zdjęcie bez makijażu.

Nowa normalność

- podpisała zdjęcie.

Taką rzeczywistość zna niejedna mama, nic dziwnego, że pod wpisem modelki pojawiły się pełne zrozumienia komentarze. Wiele osób nie poznało Joanny w takiej odsłonie.

 

Joanna Krupa i wózek dla dziecka

Na InstaStories modelki pojawił się kadr, w którym możemy zobaczyć, z jakiego wózka korzysta. Chociaż to zapewne nie jest jedyny model, który ma w swojej kolekcji (w rozmowie z "People" mówiła o wózku Orbit Baby, za który trzeba zapłacić 1 160 dolarów, czyli prawie 4 500 złotych), jego cena może was zaskoczyć. Biorąc pod uwagę, ile mogą kosztować wózki wybierane przez gwiazdy, ten kosztuje naprawdę mało. To PRIME marki Kindercraft. To wózek wielofunkcyjny, cena podana na stronie producenta to 1549 zł.

Joanna Krupa pokazała wózek dla dzieckaJoanna Krupa pokazała wózek dla dziecka fot. instagram.com/joannakrupa/

Wybrany przez modelkę model polecany jest zarówno do jazdy po mieście, jak i w terenie - wszystko dzięki pompowanym i amortyzowanym kołom. Wózek wyposażony jest w odblaski i głęboką budkę, w której zamontowane jest okienko do podglądania malucha, a także dość spory otwór wentylacyjny. Joanna Krupa korzysta także z innych sprzętów tej firmy. Wcześniej na jej profilu pojawiło się zdjęcie bujaczka, a modelka zdradziła w komentarzu, skąd pochodzi.

Tego, z czego na co dzień korzysta jako mama, mogliśmy zobaczyć też w pierwszej sesji zdjęciowej, w której Krupa wzięła udział razem z córką. Oto jej kulisy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.