Natasza Urbańska została mamą 11 lat temu. Pokazała fotografie córki sprzed lat

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są rodzicami 11-letniej Kaliny. Nie często pokazują zdjęcia córki. W związku z rocznicą urodzin dziewczynki, Natasza opublikowała zdjęcia z sesji zdjęciowej sprzed lat.

Natasza Urbańska i Janusza Józefowicz mają 11-letnią córkę. Kalina urodziła się w grudniu. Aktorka postanowiła zatem opublikować zdjęcia dziewczynki sprzed lat. Napisała:

Wszystkiego najpiękniejszego córeczko
 

Córka Nataszy Urbańskiej obchodzi 11. urodziny

Internauci nie mogą uwierzyć w to, że tyle lat już minęło odkąd Kalina Józefowicz przyszła na świat. 

Kiedy to minęło? Dopiero co była pani w ciąży
Jak ten czas leci 

- czytamy w komentarzach. Fani są zachwyceni zdjęciami, które udostępniła gwiazda. Napisali, że fotografie są piękne i pełne miłości. Dołączyli się również do życzeń. Napisali:

Dużo zdrówka i pięknych chwil w życiu
Spełnienia marzeń dla Kalinki

Córka Nataszy Urbańskiej poszła w ślady mamy?

Natasza Urbańska w ubiegłym roku, w rozmowie z magazynem „Flesz” zdradziła, że ich córka wciela się w rolę małej Polity, w spektaklu „Polita” o jednej z największych gwiazd kina niemego - Poli Negri. 

Zagrała w spektaklu małą Politę. Tuż przed ostatnim spektaklem przed wakacjami, na chwilę przed wyjazdem do Korei potrzebowaliśmy błyskawicznego zastępstwa za małą Polę. Pomyślałam o Kalinie. Powiedziałam jej: Kalinko znasz ten spektakl, znasz wszystkie piosenki, spróbuj

- jak relacjonuje jej mama, dziewczynka poczuła się potrzebna, więc spróbowała. Na początku była skrępowana. W przeddzień spektaklu nie mogła zasnąć. Bała się, że się pomyli widzowie będą się z niej śmiać. Tymczasem, jak opowiedziała Natasza Urbańska, jej córka dostała owacje.

Była taka szczęśliwa, a rodzice tacy dumni. Teraz regularnie gra Politę na zmianę z koleżanką. (...) To pierwsze jej kroki, jeśli jej się spodoba, to nie będę jej bronić.

- powiedziała Urbańska dla "Flesza".

Gdzie Natasza Urbańska spędza czas z rodziną?

Zobacz wideo
Więcej o: