Weronika Marczuk pokazała swój huczny Baby Shower. Przyjaciółki przygotowały niesamowite atrakcje

Weronika Marczuk niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Aktorka pochwaliła się zorganizowanym dla niej przez przyjaciółki Baby Shower.

Przyszła mama i jej Baby Shower

48-letnia przyszła mama Weronika Marczuk, producentka filmowa i aktorka za miesiąc ma planowany termin porodu. Ostatnio na Instagrama wstawiła post ze swojego Baby Shower, który urządziły je przyjaciółki. W kilkanaście osób siedzą na schodach, a na środku widnieje Weronika z różowym balonem z napisem "girl". Aktorka była wzruszona i szczęśliwa. Podziękowała przyjaciółkom za organizację imprezy. 

To była piękna niespodzianka, wzruszenie przepełniło serce... Dziękuję swoim drogim przyjaciółkom za organizacje takiego Święta, za to że przybyło tyle bliskich mojemu sercu dziewcząt i to nie tylko z Polski. Za tak wzruszające życzenia i dary, a szczególnie wspólne bliskie rozmowy i po prostu miłość. Wspaniały czas i pamiątka na całe życie
 

Prezenty dla przyszłej mamy

Weronika na imprezie dostała wiele prezentów. Przyjaciółki podarowały jej zabawki, pampersy, ubranka i wózek. Znajome przygotowały stół ze słodkościami i rzutnik, na którym pokazały fotografie z sesji zdjęciowej, którą miała wykonaną. 

Zobacz, jak Joanna Krupa wyprawiła Baby Shower

Zobacz wideo
Więcej o: