Justyna Nagłowska napisała szczere wyznanie dla przyszłych mam: Uściski dla wszystkich "ciężarówek"

Justyna Nagłowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać ciążowy brzuszek. Postanowiła zwrócić się do innych mam i napisać post, który jest im dedykowany.

Mama w ciąży

Justyna Nagłowska to dziennikarka i projektantka. Mama dwójki dzieci i narzeczona Borysa Szyca, z którym oczekują dziecka. Niedawno aktor pochwalił się na Instagramie zdjęciem z ciężarną Justyną i napisał: "Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy".

 

W oczekiwaniu dziecka

Tym razem to Justyna Nagłowska z dumą zaprezentowała się na Instagramie. Wstawiła swoje zdjęcie przed lustrem. Jest w dresie i obcisłym swetrze, który uwydatnia jej ciążowy brzuszek. W poście pod fotografią napisała:

Trochę zima, trochę wiosna..., a ja rosnę i rosnę latem, zimą, a na wiosnę... Już bym chciała tulić tego maluszka. Uściski dla wszystkich „ciężarówek”.

Zobacz, co robiła Joanna Krupa w ciąży, aby "zrelaksować" dziecko

Zobacz wideo

Dziennikarka chce integrować się z innymi kobietami. Napisała innym przyszłym mamom, aby dały znać, jak się mają. Zapytała, w którym są miesiącu, która to ich ciąża itd. Dodała, że w grupie jest zawsze raźniej i że ciąża to zawsze duże wyzwanie i stres związany ze zdrowiem maluszka:

Przede wszystkim chciałam Wam wszystkim ogromnie pogratulować! To, że rosną w nas nowe życia, że nosimy w brzuchach nasze dzieci, to najbardziej niesamowity i niezwykły cud świata! I my jesteśmy współautorkami, wraz z tatusiami naszych dzieci, tego cudu. Gratulacje prosto z serca.
Więcej o:
Copyright © Agora SA