Partner Olgi Kalickiej skończył 26 lat. "Jest dzielny, odpowiedzialny, czasem zbyt romantyczny"

Olga Kalicka jest szczęśliwą mamą już prawie rocznego synka. Tatą dziecka jest 26-letni Cezary, z którym aktorka zna się od wielu lat. Zdradziła, jakim jest partnerem i ojcem.

Olga Kalicka ze swoim partnerem Cezarym zna się od 12 lat. W styczniu zostali rodzicami Aleksego. Aktorka często dzieli się przemyśleniami związanymi z macierzyństwem. Wspomina także Cezarym. Tym razem opublikowała zdjęcie z restauracji. Napisała, że jej partner skończył 26 lat. 

Jest dzielny, odpowiedzialny, czasem zbyt romantyczny, mało sprząta w domu, ale zmywa naczynia, gra pięknie na gitarze i jest najlepszym tatą na świecie! Za to go kocham i za wiele innych rzeczy

- napisała aktorka. Cezary odpowiedział w komentarzu, że zmywanie naczyń po synku zajmuje bardzo dużo czasu. 

 

Internauci złożyli mu życzenia:

Bądź zdrowy i radosny, bądź szczęśliwy i gotowy, na to by każdy kolejny dzień był lepszym od poprzedniego! Duzo miłości i ciepła dla Waszej rodzinki

- napisała jedna z komentujących. 

Olga Kalicka i jej partner znają się od dawna

Według Party.pl Olga Kalicka i Cezary poznali się w gimnazjum. Mieli wiele tematów do rozmów i dzielili jedną ławkę. Cezary wyjechał na studia biznesowe do USA. Wtedy na jakiś czas urwał im się kontakt, ale wrócił do Polski i znów zaczęli się spotykać. Obecnie są parą i szczęśliwymi rodzicami Aleksego. 

Tak Olga Kalicka bawiła się na swoim Baby Shower

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA