48-letnia Weronika Marczuk jest w zaawansowanej ciąży. Pokazała zdjęcia w obcisłej sukience

Weronika Marczuk wkrótce zostanie mamą. Informację potwierdził menadżer celebrytki. Ostatnio Marczuk opublikowała zdjęcia, na których widać jej brzuch w zaawansowanej ciąży.

Weronika Marczuk wkrótce będzie miała pierwsze dziecko. Kilka miesięcy temu to, że spodziewa się dziecka, potwierdził jej menadżer. 

Weronika potwierdza informację o ciąży. Jeśli chodzi o szczegóły, to rodzice nie zadecydowali jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę

- oznajmił w oświadczeniu przesłanym Plotkowi.

Weronika jest bardzo szczęśliwa (...). Nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka i czuje teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar

- dodał.

Weronika Marczuk w ciąży

Weronika Marczk jest w ósmym miesiącu ciąży. Udostępniła zdjęcia, na których widać, jak odbiera Medal za Ofiarność i Miłość do Ukrainy. Marczuk ubrana jest w obcisłą beżową sukienkę, która podkreśla ciążowy brzuch. 

Weronika Marczuk jest radcą prawnym prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy. Była żoną Cezarego Pazury. Pomagała mu wychowywać córkę Anastazję. Aktualnie Marczuk przebywa na Ukrainie, z której pochodzi i jest w związku z Polakiem, ale do tej pory nie zdradziła jego nazwiska. 

Późne macierzyństwo

Weronika Marczuk ma 48 lat, ale obecnie nie dziwi nas, że dopiero teraz jest w ciąży. Na późne macierzyństwo decyduje się coraz więcej kobiet. Chcą najpierw skończyć studia, zdobyć odpowiednie stopnie kariery, ustabilizować się, a dopiero później myśleć o założeniu rodziny. W ostatnich latach w Polsce czterokrotnie wzrosła liczba pań, które rodzą w wieku 30-44 lat. Więcej informacji o późnym macierzyństwie w artykule: Wady i zalety późnego macierzyństwa.

Jak Agnieszce Kaczorowskiej udało się wrócić do formy po ciąży?

Zobacz wideo
Więcej o: