Natasha Bedingfield wyjawiła, że jej roczne dziecko przeszło operację mózgu

Brytyjska piosenkarka na Instagramie napisała, że jej syn Salomon był hospitalizowany przez trzy tygodnie. Powodem była infekcja.

Operacja dziecka

Piosenkarka Natasha Bedingfield na swoim Instagramie wstawiła post, w którym opisała stan chłopca. Napisała, że jej roczny syn Solomon przeszedł operację z powodu infekcji mózgu. Spędził aż trzy tygodnie w szpitalu i była to druga operacja dziecka w ciągu ostatnich kilku tygodni. Natasha miała nadzieję, że chłopiec szybko wróci do domu. Niestety okazał się, że musi zostać w szpitalu, a kolejnego dnia odbędzie się następna operacja.

Dzięki Bogu, że żyjemy w czasach rezonansu magnetycznego (...). I że są lekarze, którzy są wystarczająco mądrzy i można im zadawać pytania

- napisała gwiazda.

 

Chłopiec po operacji

Piosenkarka napisała, że gdy są w szpitalu, czas się zatrzymuje. Dodała, że wraz z mężem zadbają o to, aby sami byli zdrowi i, że będą dbali o dobre odżywianie syna, aby wesprzeć jego odporność.

W tym tygodniu lekarze dosłownie uratowali mu życie i robią wszystko, co w ich mocy i wiedzy, aby upewnić się, że jest w pełni zdrowy i że to się więcej nie powtórzy.

Zobacz, jak wygląda anatomia mózgu

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA