Shay Mitchell pokazała, jak karmi dziecko. "Przyjazne piersi" - napisała. Inne gwiazdy pełne podziwu

Shay Mitchell, znana, amerykańska aktorka, opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak karmi dziecko. Na Instagramie pojawiły się tysiące pozytywnych komentarzy, m.in. od Hilary Duff. Internauci są zachwyceni postawą Mitchell.

Chociaż karmienie piersią jest całkowicie naturalne, wiele mam wstydzi się tej czynności. Coraz częściej gwiazdy pokazują, jak karmią swoje dzieci. Swego czasu m.in. Weronika Rosati przyznała, że nie ma oporów przed publicznym karmieniem piersią. Teraz Shay Mitchell opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym widać, jak karmi piersią swoją miesięczną córkę, Atlas Noa. 

Przyjazne piersi

- napisała. Zaledwie dwie godziny po opublikowaniu zdjęcia Shay zebrała już ponad 1,4 miliona polubień i prawie siedem tysięcy komentarzy. Wiele osób napisało, że podziwia gwiazdę, za to, że zrobiła krok ku "normalizacji karmienia piersią". Wśród komentujących znalazły się m.in.: Vanessa Hudgens, Hilary Duff i Ashley Graham. Nazwano ją "potężną" i "kultową".

 
Wyglądasz niesamowicie
To wspaniałe, co zrobiłaś
Brawo

- czytamy w komentarzach. 

Shay Mitchell została mamą w październiku. O tym, jak wyglądał poród aktorki pisaliśmy w artykule: Gwiazda znanego amerykańskiego serialu rodziła przez 33 godziny. Fragmenty porodu uwieczniła na nagraniu. Świeżo upieczona mama wybuchła płaczem, kiedy po raz pierwszy przytuliła noworodka.

Karmienie piersią w miejscach publicznych wzbudza kontrowersje

Karmienie piersią w miejscach publicznych to temat, który wywołuje wiele emocji. Ludzie różnie reagują na widok karmiącej matki. Mamy jednak wytrwale walczą o to, aby móc swobodnie funkcjonować w przestrzeni publicznej. Próbą oswojenia z widokiem karmiącej piersią kobiety, była wrocławska akcja fotograficzna "Kobiecość w Obiektywie". Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i lektury artykułu: Karmiące Polki wychodzą na ulice. Koniec z karmieniem obok przewijaków?

Mleko mamy to magiczna substancja. Obalamy pięć popularnych mitów na temat karmienia piersią

Zobacz wideo
Więcej o: