Lidl. "Psi patrol" i "Kraina Lodu" już w dyskoncie. Filmowe gadżety już od 12 złotych!

Lidl kusi klientów świetną promocją na zabawki. W dyskoncie znjadą się propozycje dla młodszych i starszych dzieci oraz dla wszystkich fanów "Krainy Lodu", "Psiego patrolu" i "Gwiezdnych wojen".

Lidl. Promocja na zabawki

Lidl wychodzi na przeciw oczekiwaniom rodziców, których już teraz ogarnęła przedświąteczna gorączka i poszukują prezentów dla swoich pociech. W dyskoncie w promocyjnych cenach można kupić zabawki dla dzieci w każdym wieku. Na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

Lidl. Zabawki dla starszych dzieci

Lidl przygotował szeroką ofertę zabawek, które ucieszą nieco starsze dzieci. Zdalnie sterowane samochody za 34,99 zł, dron za 79,99 zł czy zdalnie sterowana tarantula (o zasięgu do pięciu metrów) za 59,90 zł to wymarzone prezenty zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 

Lidl. Promocja na zdalnie sterowane zabawkiLidl. Promocja na zdalnie sterowane zabawki Lidl/Mat.promocyjne

Lidl. Zabawki edukacyjne

Jeśli ktoś chce obdarować nieco młodsze dzieci, też z powodzeniem może wybrać się do Lidla. Na półkach dyskontu można bowiem znaleźć przeróżne zabawki edukacyjne. Naszą uwagę zwróciła na przykład grająca książka z wierszykami i piosenkami firmy Fisher-Price za 59,99 zł. W tej samej cenie można dostać też sorter w kształcie ślimaka czy pchacz z kolorowymi kuleczkami. 

Lidl. Promocja na zdalnie zabawki edukacyjneLidl. Promocja na zdalnie zabawki edukacyjne Lidl/Mat.promocyjne

Lidl. Zabawki interaktywne

Lidl przygotował też szeroką ofertę zabawek interaktywnych. Za 39,99 zł można kupić pilot marki Fisher-Price. Po naciśnięciu każdego guzika dziecko usłyszy dźwięk lub piosenkę. Ciekawą propozycją tej samej firmy jest też grzechotka-gryzak z grającymi przyciskami. Cena? Także 39,99 zł. 

Lidl. Promocja na zdalnie zabawki interaktywneLidl. Promocja na zdalnie zabawki interaktywne Lidl/Mat.promocyjne

Lidl. Zabawki i gadżety z "Krainy Lodu" oraz "Gwiezdnych wojen"

Do Lidla powinien się też udać każdy rodzic fana lub fanki "Krainy Lodu" i "Gwiezdnych wojen". W dyskoncie można znaleźć przeróżne filmowe gadżety: polarową pościel za 69,99 zł, toaletkę księżniczki za 149 zł, bluzy i bluzki za mniej niż 30 zł czy liczne pluszaki lub figurki za mniej niż 50 zł. 

Lidl. Promocja na zdalnie zabawki z 'Krainy Lodu' i 'Gwiezdnych wojen'Lidl. Promocja na zdalnie zabawki z 'Krainy Lodu' i 'Gwiezdnych wojen' Lidl/Mat.promocyjne

Lidl. Zabawki "Psi patrol"

Oferta Lidla powinna was też zainteresować, jeśli wasze dziecko nie widzi świata poza "Psim patrolem". Za 34,99 zł można kupić maskotkę pieska z bajki. Do wyboru jest aż sześć wzorów. Warto zwrócić też uwagę na porcelanowe zestawy śniadaniowe (talerz, kubek, miseczka) za 29,99 zł (dostępne są także wzory z bohaterami innych bajek). Wielką gratką dla fana "Psiego patrolu" będą też na pewno pojazdy rodem z kreskówki wraz z akcesoriami w cenie 149,00 zł.

Lidl. Promocja na zdalnie zabawki z 'Psiego patrolu'Lidl. Promocja na zdalnie zabawki z 'Psiego patrolu' Lidl/Mat. promocyjne

Chcecie ruszyć na zakupy do Lidla w tę niedzielę? Sprawdźcie w naszym wideo, czy sklep będzie otwarty

Zobacz wideo
Więcej o: