Chłopiec zaprosił całą klasę na przesłuchanie adopcyjne. "Klasa jest rodzajem mojej rodziny"

Chłopiec ze Stanów Zjednoczonych miał niesamowite wsparcie podczas spotkania adopcyjnego. Bardzo chciał, aby przyjaciele towarzyszli mu w tym ważnym dla niego dniu.

Adopcja dziecka

Andrea Melvin i Dave Eaton zostali rodzicami zastępczymi Michaela Clarka Jr. około rok temu. Aby zostali pełnoprawnymi rodzicami brakowało tylko spotkania adopcyjnego w sądzie. Takie wydarzenie dla każdego dziecka byłoby bardzo ważnym, ale i stresującym dniem. Dlatego Michael zaprosił całą klasę przedszkolną z Michigan w Stanach Zjednoczonych na przesłuchanie adopcyjne.

 

Adopcja z najbliższymi

Dzieci przybyły na miejsce i wspierały chłopca, w dłoniach trzymając różowe i czerwone serca, które same wykonały. Rodzice zapytali Michaela, dlaczego tak bardzo chciał, aby dzieci były z nim. Syn odparł: „Klasa jest rodzajem mojej rodziny". Nauczycielka Michaela - Kerry McKee, przyznała, że podczas podróży do sądu, dzieci odbyły specjalną lekcję. Powiedziała im, że najważniejsze jest wspieranie innych. Przybrani rodzice Michaela byli podekscytowani, że do ich rodziny dołącza tak wspaniała, mała osoba.

Zobacz materiał o adopcji

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA