Olga Frycz zdradziła, co robi z prezentami dla dziecka, które dostaje od firm

Olga Frycz przyznała, że dostaje wiele produktów dla dziecka - do przetestowania i podzielenia się opinią na Instagramie. Dzięki temu może pomóc innym mamom.

Olga Frycz o pomaganiu innym

Aktorka Olga Frycz publikuje na Instagramie wiele relacji i postów, na których pokazuje, jakie dostaje prezenty od marek kosmetycznych czy odzieżowych dostaje dla swojego dziecka. Ostatnio postanowiła zachęcić użytkowniczki do tego, żeby się dzielić z potrzebującymi. Opowiedziała, że sama bierze udział w wielu charytatywnych projektach "To wszystko sprawia mi ogromną radość, ale też pochłania mnóstwo czasu" - przyznała.

Zobacz, jak Olga Frycz spędziła wakacje z rodziną

Zobacz wideo

Prezenty dla dziecka Olgi Frycz

Olga wspomniała o tym, że zgłosiła się do niej firma, która chciała, aby przetestowała dwa wózki, a później podzieliła się opinią na Instagramie. Zgodziła się na to, ale potem jeden wózek oddała koleżance. Oznajmiła, że jej wózek bardziej się przyda, ponieważ urodziła kolejne dziecko. Drugi wózek chce przekazać na "Szlachetną paczkę". Dodała: " Cieszę się, że rzeczami które dostaję mogę się dzielić z innymi, którzy bardziej tego potrzebują".

 

Olga Frycz pomaga

Jakiś czas temu wstawiła również post również o pomaganiu. Zrobiła sobie selfie na tle produktów zebranych na paczki dla potrzebujących. Napisała, że nie może doczekać się do soboty z pakowaniem i musi to zrobić tego samego dnia. Dodała:

Pozdrawiam z magazynu. Spożywka i chemia gospodarcza już jest. Zaraz przyjadą łóżka, materace, biurko, krzesło do biurka, kołdry, pościele, poduszki, poszewki i kuchenka elektryczna i reszta zabawek które zamawiałyśmy przez internet
Więcej o: