Gang Słodziaków. Nie zdążyłeś odebrać Słodziaka? Biedronka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom

Biedronka postanowiła umożliwić klientom, dla których zabrakło Słodziaków, zdobycie upragnionej maskotki. Co zrobić, aby Gang Słodziaków zagościł w naszym domu?

Gang Słodziaków - szansa na odebranie maskotki

Ostatnia edycja akcji sieci Biedronka - Gang Słodziaków, zakończyła się 1 grudnia. Wtedy był ostatni dzień na odbieranie maskotek lub książek (w wielu sklepach już wcześniej zlikwidowano słodziakowe stanowiska - skończyły się w nich zabawki). Wielu klientom, którzy zgromadzili wymaganą liczbę naklejek, nie udało się wymienić ich na Słodziaki.

Biedronka wyszła naprzeciw ich oczekiwaniom i postanowiła umożliwić odbiór maskotek. Co zrobić, aby otrzymać Słodziaka?

Biedronka. Dodatkowe Słodziaki do odbioru

Na stronie Gangu Słodziaków zamieszczono podziękowania za entuzjazm i sympatię, jaką obdarzono Gang Słodziaków z leśnej polany.

Dochodzą do nas jednak sygnały, że nie wszystkim z Was udało się odebrać maskotki i książkę w czasie trwania akcji. Po akcji zebraliśmy z naszych sklepów z całej Polski wszystkie pozostałe maskotki i książki, aby przekazać je Wam

- napisano w komunikacie.

Wszyscy ci, którzy na kartach kolekcjonerskich uzbierali liczbę naklejek uprawniającą do odbioru Słodziaka, Słodziaka Juniora lub książki "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków", mogą skontaktować się Biurem Obsługi Klienta (można to zrobić mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy). Zgłoszenia będą rozpatrywane według daty ich wpłynięcia - są one przyjmowane do 18 grudnia. Będzie można odebrać maksymalnie dwa Słodziaki i dwie książki.

1 grudnia - w ostatni dzień odbioru Słodziaków - wypadła niedziela bez handlu. Kiedy w tym roku zrobimy jeszcze zakupy?

Zobacz wideo

Gang Słodziaków w liczbach

Akcja trwała 14 tygodni (26.08-01.12), przez ten czas sieć Biedronka wydała ponad 7,2 mln maskotek. Tym samym pobito ubiegłoroczny rekord. Jak poinformowało nas biuro prasowe sieci, w ubiegłym roku w rękach klientów znalazło się siedem milionów maskotek. W tej edycji, książkę "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków" odebrało ponad 620 tys. klientów. Które Słodziaki cieszyły się największą popularnością? Na podium znaleźli się:

  • Sarenka Hania,
  • Nietoperz Nikodem,
  • Borsuk Bartek.

Jeśli chodzi o Juniorów, najczęściej wybierano Zajączka Zuzię, Sówkę Zosię i Liska Lucusia.

Przypomnijmy, że naklejki na Słodziaki można było zbierać do 18 listopada. Za zakupy w sieci Biedronka otrzymywaliśmy wyznaczoną regulaminem liczbę naklejek, które później - gdy na karcie kolekcjonerskiej zebraliśmy wymagane 15 (na książkę), 40 (na Juniora) lub 60 (na dużego Słodziaka) naklejek - można było wymieniać na maskotki lub książkę.

Więcej o: