Elektroniczna niania uchwyciła moment, w którym bliźnięta się przytuliły. Mama wzruszona

Mama podzieliła się w mediach społecznościowych wzruszającym filmem z ekranu elektronicznej nani. Jej 18-miesięczne dzieci przytuliły się do siebie, gdy kobieta położyła je do snu. To pokazuje, jaka więź jest między bliźniętami.

Laura Dalton jest mamą 18-miesięcznych bliźniaków, Jacoba i Noaha. Położyła synów w łóżkach, aby mogli zasnąć. Na ekranie elektronicznej niani zobaczyła coś, co zaparło jej dech w piersiach. Jacob i Noe stali na palcach, tuląc się do siebie. W pewnym momencie maluchy nawet patrzą sobie w oczy.

 

To był widok, którego mama chłopców, nigdy wcześniej nie widziała. Powiedziała, że zwykle Jacob i Noah nie mogąc zasnąć, rzucają w siebie pluszakami. 

To sprawiło, że niesamowicie się wzruszyłam. Wspaniale jest wiedzieć, że się kochają

- powiedziała dla "Today".

Niezwykła bliźniacza więź

Między bliźniętami często tworzy się silna więź. Potwierdza to przykład dzieci z Wrexham w Walii, które urodziły się 15 tygodni przed planowanym terminem porodu. Dzieci były w złym stanie. Szczególnie jeden z chłopców. Jego stan poprawił się dopiero wtedy, gdy włożono do inkubatora brata bliźniaka. Tu przeczytasz całą historię: Bliźniak przytulił brata. To uratowało życie wcześniakowi.

Joanna Krupa w pierwszej sesji zdjęciowej z córką

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA