Mark Zuckerberg pokazał swój dom. Opowiedzieli z żoną o życiu osobistym. "Zabieramy dzieci do pracy"

Mark Zuckerberg to trzeci najbogatszy człowiek na świecie. Ostatnio gościła u niego dziennikarka. Pokazał jej swój dom oraz opowiedział, jak spędza czas z żoną i dziećmi. W rozmowie wzięła udział także żona Zuckerberga.

Gayle King, amerykańska dziennikarka, odwiedziła Marka Zuckerberga w jego domu w Palo Alto w Kalifornii. Rozmawiała z nim oraz jego żoną Priscillą Chan. Dowiedziała się, jak wygląda życie prywatne jednego z najbogatszych przedsiębiorców na świecie. Mark wraz z żoną ma w sumie 10 nieruchomości. Jednak ich "główną przystanią" jest posiadłość w Palo Alto. 

Jak Mark Zuckerberg poznał swoją żonę?

Prezes Facebooka Mark Zuckerberg i filantropka Priscilla Chan spotkali się po raz pierwszy na Harvardzie - zanim Zuckerberg porzucił studia. Zadał wówczas młodej studentce pytanie:

Hej, Priscilla, chcesz pracować w Facebooku?

Odpowiedziała, że bardzo, jednak nie przyjęła propozycji. Pomimo to zostali parą. Mark poślubił Priscillę i ma z nią dwoje dzieci, Maximę i Augusta. 

W trakcie wizyty dziennikarki Mark Zuckerberg pokazał jej dom oraz opowiedział o dzieciach:

 

Dzieci Marka Zuckerberga mają swoje obowiązki

Twórca Facebooka i jego żona zdradzili w wywiadzie, że nie pozwalają dzieciom na wszystko. Dzieci mają obowiązki. Para często zabiera je także do pracy.

Zabieramy je do pracy, do biura, aby zobaczyły, co robimy i w jaki sposób pomagamy innym

- powiedziała Chan. Dzięki temu dzieci uczą się wartości pieniądza i widzą, że rodzice ciężko pracują.

Mark Zuckerberg chodzi z żoną na randki

Chan wyznała, że aby utrzymać silną więź, wychodzą z Markiem raz w tygodniu na randkę. Nie rozmawiają wówczas o pracy. To był pomysł Zuckerberga.

Co czują dzieci, które żyją w atmosferze krytyki?

Zobacz wideo
Więcej o: