Anna Lewandowska ogłosiła, że powoli zwalnia tempo, ale jednocześnie zaczyna nowy projekt

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem Robertem Lewandowskim. Wyznała: "Powoli zwalniamy tempo w oczekiwaniu na... Święta". Jednocześnie poinformowała o nowej akcji charytatywnej.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie z Robertem Lewandowskim. Para jest uśmiechnięta i szczęśliwa. Pod zdjęciem wstawiła post w którym opisała, że wszędzie jest dobrze, ale w domu najlepiej. Przyznała, że ich życie zazwyczaj jest intensywne, ale to, co ostatnio się dzieje to totalny kosmos. Poprzedniego dnia była na gali w Paryżu, obecnego jest już w Monachium, a kilka dni temu odwiedzili Polskę. Pisze, że właśnie tak wyglądał ich ostatni rok. Pomimo dużej ilości pracy Ania napisała, że cieszy się, że dzięki niej oboje mogą się spełniać.

 
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Nasze życie zazwyczaj jest intensywne, ale to, co się działo ostatnio to totalny kosmos.

Anna Lewandowska o świętach

Dietetyczka napisała: "Powoli zwalniamy tempo w oczekiwaniu na... Święta!" Dodała, że dla ich rodziny jest to ważny i wyjątkowy czas. Dodała, że jest to jedna z okazji do dzielenia się dobrem, niesienia namiastki szczęścia innym, bardziej potrzebującym. "Marzy mi się, aby pomaganie weszło nam wszystkim w krew". Ania uważa, że pomaganie nie wymaga żadnego wysiłku, a wywołuje uśmiech u innych. Najważniejsze jest dobre słowo i miły gest.

Zobacz, jak Anna Lewandowska prezentuje ciążowy brzuszek

Zobacz wideo

Anna Lewandowska - pomoc

Anna Lewandowska napisała, że życzy wszystkim dobrych doświadczeń, nie tylko w okresie świąt. "Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci.... Patryczek, choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania...potrzeba dużej sumy na leczenie". - Zachęciła, aby wszyscy przyłączyli się do akcji, ponieważ razem można wszystko.

Wkrótce startuję z akcją charytatywną, do której już dziś Was zapraszam. Zaangażujemy się razem. Pomagajmy, bo dzięki temu ktoś może się uśmiechnąć.

Wiele osób skomentowało wpis Ani, m.in Małgorzata Kożuchowska, która napisała serduszka i emotikony symbolizujące siłę. Fani życzyli powodzenia, pisali, że wpłacili pieniądze na charytatywny cel. Jednak z obserwatorek napisała: "Aniu! Jesteś wspaniałą, energiczną, ambitną i dobrą kobietą!!! Motywujesz ludzi do działania i zachęcasz do brania udziału w akcjach charytatywnych, a to wszystko po to, aby ktoś mógł się uśmiechnąć. Przesyłam dużo buziaków, no i oczywiście dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa. Pozdrawiam".

Więcej o: