Małgorzata Rozenek w filmie dokumentalnym o in vitro. Pokazała zdjęcie zza kulis i opowiedziała o projekcie

Małgorzata Rozenek jest zaangażowana w projekt o in vitro. Chodzi o film dokumentalny, w którym pokazana będzie procedura krok po kroku. Gwiazda podzieliła się zdjęciami zza kulis i opowiedziała nam o projekcie.

Małgorzata Rozenek wraz z mężem, Radosławem Majdanem stara się o dziecko. W naszym wywiadzie: Małgorzata Rozenek-Majdan: Wiedziałam, że po szkole baletowej mogę mieć problemy z zajściem w ciążę, powiedziała:

Dajemy sobie jeszcze dwie próby in vitro. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy. Mam takie podejście, że co ma być, to będzie. Najbardziej frustrujące jest to, że parę razy nam się udało. Byłam w ciąży

Jedna z najpopularniejszych w polskim show-biznesie par, nie ukrywa, że korzysta z metody in vitro. Wspiera także innych, którzy starają się o ciążę w ten sposób. Celebrytka bierze udział w projekcie, związanym z in vitro. Rozenek opublikowała zdjęcie na Instagramie, które pokazuje kulisy filmu dokumentalnego. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek w filmie dokumentalnym o in vitro

Małgorzata Rozenek będzie pokazywać każdy etap zabiegu i "rozwiewać wątpliwości" na temat metody. Powiedziała dla eDziecko.pl: 

Obecnie dużo czasu spędzam na planie mojego autorskiego dokumentu o In Vitro. Jest to dla mnie bardzo ważny projekt, bo bardzo chciałabym pokazać w nim wiele stron, jakie ma ta metoda leczenia. Odwiedzam laboratoria, rozmawiam z lekarzami oraz parami, które poddają się tej metodzie. Przybliżam temat, który dla wielu osób jest skomplikowany, a przez to budzi strach i niezrozumienie.

Gwiazda ma nadzieję, że podobnie książki „In Vitro. Rozmowy intymne”, dokument przybliży wielu osobom temat In Vitro, który w Polsce niezmiennie budzi kontrowersje. Ten dokument poza spotkaniami w Polsce, książka, fundacją jest kolejnym krokiem w dyskusji na temat In vitro. Zapewnia, że gdy tylko pozna datę premiery filmu o in vitro, poinformuje swoich fanów. Czekamy niecierpliwie!

Więcej o: