Donald Tusk pokazał fotografie z wnukami. Znalazł je podczas szukania materiałów do swojej książki

Donald Tusk podzielił się na Instagramie znalezionym zdjęciem z wnuczką. Ostatnio Polityk wstawia coraz więcej sentymentalnych zdjęć z najbliższymi.

Dziadek i wnuki

Donald Tusk po raz pierwszy został dziadkiem w 2000 roku. Jego syn Michał jest tatą trzech chłopców. W 2018 roku rodzina znowu się powiększyła - tym razem o dziewczynkę. Córka polityka, Kasia Tusk urodziła Lilianę. Ostatnio na Instagramie podzielił się zdjęciem, na którym trzyma na kolanach prawie roczną wnuczkę. Polityk szukał zdjęć do swojej książki "Szczerze". Napisał:

Szukając zdjęć do książki „Szczerze”. Wnuczka w Brukseli.

Dzieci w Brukseli

Widać, że Donald Tusk jest bardzo zżyty z wnukami. Nie jest to pierwszy raz, kiedy wstawił na swoje media społecznościowe zdjęcia maluchów. Dziadek parę tygodni temu udostępnił zdjęcie pociech, które odwiedziły go w Brukseli. W tle widać flagę UE i plakat z napisem "Konstytucja". Chłopcy bawią się z pluszowym dinozaurem. Zdjęcie skomentował: 

Szukając zdjęć do mojej książki „Szczerze”, trafiłem na coś takiego. Wnuki w Brukseli.
 

Na tym jednak nie koniec. Jakiś czas temu wstawił na Twittera zdjęcie 10-letniego Mikołaja i 7-letniego Mateusza przed telewizorem. Chłopcy oglądali dziadka. Tusk skomentował: "Wnuki - najwierniejsi kibice". Wstawił też wpis, który ukazywał rodzinę u papieża Franciszka. Napisał: "Właśnie przedstawiam swoją wnuczkę".

Premiera książki "Szczerze" odbędzie się 12 grudnia 2019 roku. Będzie to osobisty dziennik byłego przewodniczącego Rady Europejskiej. W książce będzie można też znaleźć zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki.

 

Zobacz, jak wyglądało pożegnanie Tuska i powitanie jego następcy

Zobacz wideo
Więcej o: