Czy tak wygląda 'najgorsza mama Internetu'? Pozwala jeść dzieciom rękami, pije wino, żeby przetrwać

Mama siódemki dzieci, Constance Hall słynie ze szczerości w social mediach. Pokazuje, jak naprawdę wygląda codzienne życie rodziny.

"Okropna mama" odniosła sukces

Australijka, Constance Hall to blogerka, projektantka mody, autorka femistyczna, określana jest jako "anty-influencerka" i "okropna mama". Constance wychowuje siódemkę dzieci - czworo z poprzedniego małżeństwa, jest macochą dwójki dzieci obecnego partnera, z którym ma jedno dziecko. Hall na byciu szczerzą w social mediach zbudowała multimilionowe imperium. 

Szczerze o seksie

Constance dzieli się z fanami szczerymi postami, w których pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa. Mama zyskała popularność po jednym z postów na blogu w 2016 roku, w którym seks w związku opisała jako "3,5 minuty między zmienianiem pieluch, a robieniem jedzenia, kiedy dzieci nie zwracają uwagi". 

 

Nowoczesna rodzina

Constance otwarcie przyznaje, że nie zawsze jest supermamą, która czuje, że wszyscy są zaopiekowani, a ona ma czas, żeby odpocząć. Dzieli się momentami totalnego wyczerpania, kiedy najmłodszy syn, Raja ma gorszą noc i śpi niespokojnie. Publikuje zdjęcia z lampką wina, które pozwala jej "przetrwać" rodzinny chaos. Constance pisze, że o 19.30 wyłącza się jako mama i ma wtedy czas dla siebie. 

Z czego znana jest jeszcze blogerka? Z tego, że przyznaje, że kąpie dzieci trzy razy w tygodniu i pozwala im jeść rękami. Ekipa programu "60 Minutes", która robiła reportaż o rodzinie Hall zastała w domu poplamione dywany i ubrania na podłodze

To jest "nowoczesna rodzina, to jest to, co pokazuję" - powiedziała Constance. 

Zobacz wideo
Więcej o: