Ania Wendzikowska o dziecku: Dzidziul postanawia, że koniecznie musi być na zdjęciu

Ania Wendzikowska jest z dzieckiem na wakacjach. Postanowiła zaprezentować, jak reklamuje nowy produkt. Niestety, gdy ma się dziecko, nie jest to takie łatwe. Świadczy o tym zabawne zdjęcie, które gwiazda wstawiła na Instagrama.

Mama i rodzina

Ania Wendzikowskamama Korneli i Antosi, często wstawia na swoje media społecznościowe relacje z dziećmi. Jakiś czas temu na Instagrama wstawiła zdjęcie z Los Angeles, na którym prezentuje się w stroju kąpielowym. Zamieściła przemyślenia na temat macierzyństwa. Wyznała, że mając dwójkę dzieci, brak jej czasu na czytanie książek. Musi nadrabiać to w samolocie, podczas służbowych wyjazdów.

 

Dziecko pozuje z mamą

Niedawno aktorka wstawiła na swojego Instagrama kolejny post w kostiumie kąpielowym. Na trzech zdjęciach widać, jak pozuje, aby pokazać i zareklamować produkt. Jest w stolicy Kataru - Doha i leży na plaży. Kobieta reklamuje kostium kąpielowy i suplement diety, który stoi obok niej. Na drugi zdjęciu bierze produkt do dłoni i unosi go nad sobą. Trzecie zdjęcie, jest znacznie zabawniejsze od poprzednich. Widnieje na nim aktorka i jej małe dziecko, które weszło w kadr. Aktorka śmiejąc się, że córeczka musi koniecznie być na każdym zdjęciu napisała:

Koniecznie przewińcie do końca, co się dzieje, kiedy mama chce zrobić sobie zdjęcie z produktem, a Dzidziul postanawia, że koniecznie musi być na zdjęciu

Anna Wendzikowska pokazała swoją młodszą córkę

Zobacz wideo
Więcej o: