Beckhamowie planują chrzest dla 14-latka i 8-latki. Rodzicami chrzestnymi dzieci będą gwiazdy

Rodzice Beckham oznajmili, że chcą ochrzcić dwoje najmłodszych dzieci. 14-letni Cruz i 8-letnia Harper wezmą udział w tym wydarzeniu w nadchodzące święta.

Chrzest dzieci

Piłkarz David Beckham i projektantka mody, była Spice Girl - Victoria Beckham mają czwórkę dzieci: trzech synów oraz córkę. Dwójka najmłodszych dzieci 14-letni Cruz i 8-letnia Harper nie mieli jeszcze chrztu. Rodzice postanowili to zmienić i chcą wyprawić uroczystą ceremonię w nadchodzące święta. Jak podaje The Sun, ojcem chrzestnym Cruza będzie reżyser Guy Ritchie, przyjaciel Davida, a matką chrzestną Harper znana z serialu "Gotowe na wszystko" Eva Longoria, przyjacióka Victorii.

Zobacz, jak wyglądały wakacje rodziny Beckham

Zobacz wideo

Rodzice wyprawiają chrzest

Na chrzciny zaproszona została aktorka Liv Tyler i kompozytor Elton John. Elton jest ojcem chrzestnym Brooklyna i Romeo. David i Victoria poprosili gości o ubranie w strojów w "bajecznym stylu". Dla rodziców takie imprezy są bardzo ważne. Jak opisuje The Sun: 

Beckhamowie naprawdę lubią rodzinne imprezy jak ta i są bardzo dumnymi rodzicami. Uważają, że święta to idealny moment na chrzciny. Będą drinki, a szefowie kuchni przygotują niesamowite posiłki i będą spektakularne fajerwerki
Więcej o: