Olga Kalicka szczerze o ciemnych stronach macierzyństwa: "Ciąża wyżera mózg"

Młoda mama, Olga Kalicka, aktorka serialu Rodzinka.pl postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Opowiedziała przede wszystkim o ciemnych stronach tego stanu.

Mama o macierzyństwie

Olga Kalicka znana z roli w "Rodzinka.pl" prawie rok temu została mamą. Chętnie dzieli się w swoich wpisach i relacjach na Instagramie życiem prywatnym. Dodaje wiele postów, w których pisze o synku Aleksym. Mały ma 11 miesięcy. W rozmowie z "Fleszem" wyznała, że miała problemy z pamięcią i koncentracją. Opowiedziała, że najciężej było, kiedy musiała grać w teatrze, będąc w ósmym miesiącu ciąży. Bardzo często myliła się w tekstach.

 
Już w ciąży miałam kłopoty z myśleniem. Ciąża wyżera mózg. Do ósmego miesiąca grałam w teatrze i wiele razy łapałam się na tym, że nie wiem, co mówić ani w którym miejscu sztuki jestem. W „Rodzince.pl” miałam wejść z impetem i powiedzieć coś krótkiego. Wchodziłam ze 20 razy i za każdym zapominałam tekstu

Olga Kalicka opowiedziała, jak poszła z synem na zakupy i "ciekły jej łzy"

Zobacz wideo

Mama i dziecko

Olga wyznała, że najgorsze co może zrobić kobieta to pokazywać swoje życie w sposób wyidealizowany. Rzeczywistość jest zupełnie inna. Aktorka przyznała również, że nieustannie prowadzi walkę ze samą sobą. Ponieważ będąc w pracy, chce wrócić do syna do domu, a będąc w domu tęskni za pracą. Nie ukrywa też, że niedługo bardzo chciałabym, aby jej rodzina jeszcze się powiększyła:

Do trzydziestki chciałabym powiększyć rodzinę. Wciąż mam na to cztery lata. Chciałabym mieć przynajmniej jeszcze jedno dziecko, ale tego nie da się zaplanować
Więcej o: