Anna Lewandowska zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży. Obcisła kreacja podkreśliła brzuch

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski niedługo powitają na świecie drugie dziecko. Publikując relację z gali Złotej Piłki, Ania wyznała, kiedy to nastąpi.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski niedługo powitają na świecie drugie dziecko. Para pojawiła się wczoraj na gali Złotej Piłki - w plebiscycie piłkarz zajął ósme miejsce. Sportowe emocje to jedno, drugie to te dotyczące ciąży. "Zapisujemy kolejne chwilę w naszym pamiętniku" - napisała Anna Lewandowska na Instagramie. Trzeba chwilę się przyjrzeć, aby na zdjęciu, które dodała, wypatrzeć, że spodziewa się dziecka.

 

Anna Lewandowska: kiedy urodzi się drugie dziecko?

Więcej możemy zobaczyć na InstaStories trenerki. Dodała tam nagranie, na którym doskonale widać ciążowy brzuszek.

Już połowa

- napisała Anna Lewandowska.

Zatem drugie dziecko sportowej pary przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku. W którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska? Połowa ciąży to piąty miesiąc, a drugi trymestr. Więcej w naszym artykule: Kalendarz ciąży: o czym warto pamiętać w poszczególnych miesiącach ciąży?

Anna Lewandowska na gali Złotej PiłkiAnna Lewandowska na gali Złotej Piłki fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Klara, córka Lewandowskich, niedługo zostanie starszą siostrą. Zobaczcie urocze wideo, w którym dziewczynka mówi, kogo kocha najbardziej.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska: to już połowa ciąży

Robert Lewandowski ogłosił, że spodziewają się drugiego dziecka podczas meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Olympiakosem Pireus. Po strzelonym golu wykonał charakterystyczną cieszynkę - w podobny sposób poinformował o pierwszej ciąży żony.

 

Anna Lewandowska jest w połowie ciąży. 20 tydzień ciąży to czas, w którym dużo się dzieje. Wykonujemy wtedy kolejne ważne USG - połówkowe. Sprawdzamy, czy u dziecka wszystko w porządku, ale i - najczęściej - znamy już jego płeć. Dla kobiet to ważny moment także z innego powodu. Większość w tym tygodniu już doskonale czuje ruchy dziecka. Szczególnie mama, która już przez to przechodziła, wie, że te "bąbelki" w brzuchu to jej dziecko. Więcej o 20 tygodniu ciąży przeczytacie w naszym kalendarzu.

Więcej o: