Kasia Tusk pozuje z córką i pisze: Ileż można się roztkliwiać nad urokami macierzyństwa

Katarzyna Tusk wybrała się ze swoim dzieckiem na spacer nad morzem. Relacją ze spaceru podzieliła się na blogu i Instagramie.

Dziecko i mama na spacerze

Katarzyna Tusk wybrała się na spacer nad morze z dzieckiem - córeczką, która niedługo będzie obchodziła rok i psem Portosem. Na blogu pochwaliła się zdjęciami z wyprawy. Miała nadzieję, że będzie śnieg i zrobi piękne zdjęcia w zimowej scenerii. Niestety pogoda pod tym względem nie dopisała, ale zamiast tego zrobiła zdjęcia w słoneczny dzień. Pod jesiennymi fotografiami napisała:

Przedwczoraj biały puch przykrył Sztokholm i szedł w naszą stronę. Czekaliśmy na pierwszy śnieg do ostatniej chwili, bo miałam nadzieję, że dzisiejsze zdjęcia zrobimy w pięknej zimowej scenerii. Niestety - nie tym razem. Wybraliśmy się więc do Orłowa - to chyba nasze ulubione miejsce na wspólne spacery.
 

Mama i jej modne dziecko

Kasia ubrała swoją córeczkę bardzo modnie, w stonowane kolory. Na zdjęciach ubiór mamy i córki bardzo do siebie pasuje. Jedną z fotografii dodała również na Instagram i napisała; "Termofory. Ten wpis z Orłowa (wbrew prognozom niestety bez śniegu) znajdziecie teraz na blogu". Blogerka bardzo często chwalona jest przez swoje obserwatorki. Piszą, jak bardzo podobają im się zdjęcia, które robi. Jedna z fanek skomentowała ostatnie zdjęcie: "Kasia Twoje zdjęcia są po prostu niesamowite. Macie takie przepiękne złapane chwile... we wpisie bardzo podoba mi się to zdjęcie z ławeczki! Marzę o takich zdjęciach!", Katarzyna odpisała: "Jak rzucę bloga, to będę pracować jako fotograf sesji rodzinnych".

Kasia na blogu Make Life Easier publikuje podsumowania miesiąca. W listopadzie sporo kadrów dotyczy dziecięcych tematów. Kasia w żartobliwy sposób napisała: "Ileż można się roztkliwiać nad urokami macierzyństwa! Dziwne, że komuś z Was jeszcze chce się to czytać!"

Zobacz, jak Kasia Tusk zrobiła domek z piernika

Zobacz wideo
Więcej o: