Sonia Bohosiewicz o swoim ciele: 'urodziliśmy razem dwójkę dzieci, nawet żeśmy te dwójkę wykarmiły'

Sonia Bohosiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bieliźnie. Aktorka wypowiedziała się na temat ciała. Zachęciła w ten sposób kobiety do akceptacji swojego wyglądu.

Sonia Bohosiewicz jest mamą dwójki dzieci: Teodora i Leonarda. 43-letnia aktorka często publikuje zdjęcia z dosyć odważnych sesji. Fani są zachwyceni jej wyglądem. Aktorka prezentuje się tak dobrze, być może dzięki samoakceptacji, do której zachęca wszystkie kobiety. Napisała na Instagramie:

Jestem tym kim jestem. Wyglądam tak jak wyglądam. Kocham moje ciało od pięt aż po czubek nosa. Moje ciało dorastało ze mną, chodzi ze mną do pracy, urodziliśmy razem dwójkę dzieci, nawet żeśmy te dwójkę wykarmiły
 

"Moje ciało, to ja"

Aktorka dodała, że dba o ciało, szanuje je i nie pozwoli nikomu nic złego o nim powiedzieć. Zapytała internautów, czy oni też przyjaźnią się ze swoim ciałem. Niektóre z obserwatorek gwiazdy napisały, że nie lubią swojego ciała. Bohosiewicz poprosiła o to, aby popracowały nad tym, by je pokochać i zaakceptować. Niektóre kobiety mają tak samo pozytywne podejście, jak gwiazda. 

Kocham siebie! Bo jedyna osoba na tym świecie której powinnam się podobać to ja sama! Miesiąc po drugim porodzie i nadal je akceptuję

- napisała jedna z fanek. My także zachęcamy do tego, aby pokochać swoje ciało. 

Agnieszka Kaczorowska także jest zadowolona ze swojego ciała. Jak udało się jej wrócić do formy po ciąży?

Zobacz wideo
Więcej o: