Joanna Krupa ma nietypową pomoc do dziecka, której pozazdroszczą jej polskie mamy

Joanna Krupa na Instagramie prowadziła pamiętnik swojej ciąży. Mama pokazuje tam także kadry z życia swojej córeczki - dziecko modelki skończyło właśnie miesiąc.

Joanna Krupa: mama zdradziła, gdzie śpi jej dziecko

Joanna Krupa została mamą miesiąc temu, Asha-Leigh przyszła na świat 2 listopada. Modelka z tej okazji pokazała zdjęcia pokoju swojej córeczki i przy okazji podziękowała firmom, które sprawiły, że jej życie jako matki stało się trochę prostsze. Możemy podziwiać księżniczkowy pokój dziewczynki, ale to z komentarzy pod wpisem możemy dowiedzieć się najwięcej. Jedna z komentujących napisała, że jej dziecko skończyło rok i nigdy nie spało w swoim pięknym łóżeczku, tylko w kołysce obok jej łóżka. Przyznała, że jest trochę zbyt opiekuńcza.

Prawdopodobnie i ja taka będę, w moim pokoju śpi w kołysce, a kiedy ma nocną opiekunkę, śpi w dziecięcym pokoju, ale też w kołysce

- odpisała Joanna Krupa.

 

Doskonale to znamy - dziecięce pokoiki są piękne, ale łóżeczko często służy do wszystkiego, tylko nie do spania.

Joanna Krupa ma wyjątkową pomoc

W tym komentarzy modelka zdradziła jeszcze jedną rzecz - korzysta z pomocy nocnej opiekunki. W Stanach Zjednoczonych to popularne rozwiązanie, chętnie wykorzystywane przez wielu rodziców (mówiła o tym też Eva Halina Rich w rozmowie w ramach naszego cyklu Matka Polka za granicą). Mama i tata mogą przespać całą noc, a maluszkiem - gdyby się obudził w nocy - zajmuje się wynajęta pomoc. Takiego rozwiązania Joannie Krupie może zazdrościć wiele mam, których niemowlęta nie są łaskawe i często budzą się w nocy.

Joanna Krupa wcześniej korzystała także z innego rozwiązania, które u nas jest mało popularne, za granicą jest czymś normalnym - zamówiła córce manicure, zobaczcie:

Zobacz wideo

Co wkładasz do dziecięcego łóżeczka?

Komentujący zwrócili uwagę na jeszcze jedną rzecz: ochraniacze na łóżeczku. Często umieszczane jako ozdoba, mogą być niebezpieczne dla dzieci (przeczytaj także: Ochraniacze na szczebelki są modne i estetyczne. Ale lepiej ich nie używać). Podobnie jak pluszaki, które nie powinny znajdować się w łóżeczku niemowlęcia. Z tego, co napisała Joanna Krupa wynika, że Asha-Leight z niego nie korzysta. Ale jeśli miałoby się to zmienić, modelka powinna usunąć z łóżeczka ozdoby.

Więcej o: