Maria Konarowska została mamą. Dziecko otrzymało wyjątkowe imię

Maria Konarowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na Instagramie zdradziła, jakie imię otrzymała jej córeczka. Jest piękne, ale rodzice nie decydują się na nie często.

Maria Konarowska to mama aktywna w mediach społecznościowych. W czerwcu, za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że spodziewa się dziecka, tam też mogliśmy oglądać jej ciążowy pamiętnik. To nie tylko zdjęcia dokumentujące kolejne tygodnie, ale i przemyślenia czy porady.

Maria Konarowska urodziła

Również dzięki Instagramowi dowiedzieliśmy się, że aktorka została mamą. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie, zapewne wykonane niedługo po porodzie.

Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki

- napisała.

 

Maria Konarowska otrzymała w tym roku najpiękniejszy urodzinowy prezent. 29 listopada aktorka skończyła 39 lat.

Jakie imię dla dziecka wybrali?

Maria Konarowska zdradziła także, jakie imię dla dziecka wybrali razem z partnerem. Ich córeczka to Gaja. W mitologii greckiej to Matka-Ziemia, pierwsza bogini, imię to może być także żeńską formą łacińskiego imienia Gajusz. Co znaczy? "Ciesząca rodziców".

Imię Gaja doskonale znamy, ale nie znajduje się się wśród tych najpopularniejszych, na które rodzice najczęściej się decydują. W pierwszej połowie 2019 roku imię Gaja otrzymały 194 dziewczynki. Dla porównania - Zuzannami (to imię jest na pierwszym miejscu) zostało 4 251 dziewczynek.

Zobacz, na co zwracać uwagę, wybierając imię dla dziecka:

Zobacz wideo

Maria Konarowska została mamą. Gwiazdy gratulują

Pod wpisem aktorki pojawiło się mnóstwo gratulacji. Miłe słowa popłynęły m.in. od Olgi Frycz czy Agnieszki Woźniak-Starak.

Gajki to fajne dziewczynki - napisała Olga Frycz
Gaja, pięknie! Buziaki kochana - skomentowała Agnieszka Woźniak-Starak
Marysiu przytulamy Was do serca. Wielkie gratulacje - dodała Małgorzata Rozenek-Majdan
Gratulacje!!! - napisała Anna Dereszowska.

My również serdecznie gratulujemy rodzicom, a małą Gaję witamy na świecie i życzymy zdrowia, i radości!

Więcej o: