Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie: Bardzo chcieliśmy, więc to nie było zaskoczenie, że ojej, wydarzyło się

Agnieszka Kaczorowska w "Przerwie na kawie" szczerze opowiedziała Agnieszce Matrackiej o tym, jak spełnia się jako mama oraz o planach na przyszłość córki.

Mama o pasji dziecka

Agnieszka Kaczorowska to polska aktorka, tancerka i mama. Ostatnio była gościem w  "Przerwie na kawę", gdzie szczerze opowiedziała o swoim macierzyństwie i planach na przyszłość związanych z dzieckiem. Wyznała, że bardzo by chciała, aby jej córka miała jakąś pasję. Niekoniecznie musi być to pasja artystyczna. Może to być pasja np. do matematyki. Najważniejsze, żeby wiedziała, że bardzo kocha coś robić i żeby to ją motywowało i napędzało do działania. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie miała coś związanego z tańcem. Tancerka wyznała:

Bardzo bym chciała, żeby lubiła tańczyć, ale nie musi robić tego zawodowo.

Zobacz co powiedziała Agnieszka Kaczorowska-Pela o porodzie

Zobacz wideo

Bycie mamą i aktorką

Agnieszka przyznaje, że wszystko da się pogodzić, zarówno bycie mamą, jak i aktorką w jednym. Najważniejsza jest dobra organizacja i pomoc. Jej pomocą jest mąż, z którym zajmują się dzieckiem mniej więcej po równo. Na wieść, że jest ciąży zareagowała bardzo pozytywnie, mówi o tym:

To było szczęście i wzruszenie. Bardzo chcieliśmy, więc to nie było zaskoczenie, że ojej, wydarzyło się.

Przyznała, że nie robiła tradycyjnego testu ciążowego, tylko badanie krwi. W momencie, kiedy zobaczyła wyniki, nie była pewna, czy oznaczają ciążę. Z pomocą przyszedł Internet - wpisała wyniki w Google. Kiedy wszystko było potwierdzone, razem z mężem się wzruszyli, ponieważ bardzo pragnęli dziecka. 

Mama o bezpieczeństwie dziecka

Aktorka powiedziała, że nie wie, czy pokaże w najbliższym czasie wizerunek córki. Na razie podjęła decyzję, że nie, ponieważ pojawiły się na Instagramie groźby w stosunku do dziecka:

Główną motywacją do tego, że nie pokazuję jej twarzyczki, jest to, że chciałabym, żeby sama o tym zdecydowała.

Plany na przyszłość Agnieszki to więcej dzieci i przeprowadzka. W planach ma również rozwój swojej szkoły tańca, ale priorytetem jest jej córka, na którą kieruje całą swoją uwagę.

Więcej o: