Michelle Obama wstawiła zdjęcie z dziećmi i mężem. Napisała: "Od naszej rodziny dla twojej, szczęśliwego Święta Dziękczynienia"

Michelle Obama na swoje media społecznościowe wstawiła zdjęcie całej rodziny. Jej dzieci są już dorosłe. Rodzina życzyła wszystkim szczęśliwego Święta Dziękczynienia.

Rodzice i dzieci na wspólnej fotografii

Była pierwsza dama Michelle Obama wstawiła na swoich mediach społecznościowych zdjęcie rodziny. Na fotografii jest jej mąż Barack Obama i ich dwie córki, Sasha i Malia. W poście Michelle życzyła wszystkim Amerykanom Szczęśliwego Święta Dziękczynienia. Na Twitterze i Instagramie napisała:

Od naszej rodziny dla twojej, Szczęśliwego Święta Dziękczynienia
 

Michelle Obama ostatnio, napisał również na Twitterze wiadomość dla swoich 110 milionów obserwatorów:„ Słuchaj ludzi, pozwól im pomyśleć o swoich własnych doświadczeniach i wyróżnij swoje wspólne człowieczeństwo ”, dodała, cytując wiersz z ostatniego artykułu opublikowanego przez Vox zatytułowanego„ Większość ludzi źle się kłóci. "Te 2 techniki sprawią, że będziesz lepszy. ”

Zobacz za co świat kocha Michelle Obamę

Zobacz wideo

Rodzina w komplecie

Zdjęcie zostało zrobione niedaleko domu rodziny w Waszyngtonie, zeszłej wiosny, zaledwie kilka godzin przed pójściem na bal maturalny córki. Wyglądała ślicznie ubrana była w klasyczną czarną sukienkę. Na bal maturalny poszła ze swoim kolegą z liceum Chrisem Miltonem.

Malia 21 lat, natomiast Sasha 18 lat. Dziewczyny są na studiach. Malia jest w Harvard University, a Sasha, która właśnie ukończyła prestiżową szkołę Sidwell Friends w Waszyngtonie, jest na pierwszym roku na University of Michigan w Ann Arbor.

Więcej o: