Anna Lewandowska pokazała pokój córki. Wyposażenie? Jak u innych dzieci gwiazd

Anna Lewandowska to mama, która śledzi najnowsze trendy. Pokój jej dziecka urządzony jest wedle zaleceń architektów, znajdziemy w nim też rzeczy, które mogliśmy wypatrzeć w kącikach innych maluchów.

Anna Lewandowska to mama, która chroni prywatność swojej córki. W mediach społecznościowych nie pokazuje twarzy Klary, ale zdecydowała się na coś innego - inspiruje inne mamy. Przede wszystkim chodzi o edukację w zakresie zdrowego odżywiania (przeczytaj: Anna Lewandowska: Klara nie jest aniołkiem, ma swoje smaki. To właśnie ona była inspiracją najnowszej książki "Baby by Ann"), ale trenerka w swoich postach "przemyca" też inne rzeczy. W jej wpisach pojawiają się często przedmioty, z których korzysta Klara.

Anna Lewandowska pokazała pokój Klary

Na Instastories trenerki mogliśmy obejrzeć pokój jej córki. W kadrze opisanym "home" zobaczymy, jak Lewandowscy zdecydowali się urządzić kącik Klary. Dominują w nim jasne kolory,  głównie biel, beż i czerń. Pojawiły się w nim rzeczy, które widzieliśmy już u innych znanych osób. Pufę-pandę ma Olga Frycz, a grafiki z wizerunkiem noworodka pojawiają się w relacjach Kasi Tusk. Również lampka w kształcie balonu wygląda znajomo - jest często wybierana przez mamy do dziecięcych pokoików.

 

Ile to kosztuje? Nie dziwi, że pokoik Klary wyposażony jest przedmiotami, które można kupić w sklepie jej mamy. Za plakaty marki Mango Picture obecnie (po obniżce) zapłacimy około 170 złotych. Warto dodać, że są one personalizowane, na dole znajdziemy metryczkę, a wielkość jest dostosowana do wymiarów dziecka zamawiającego. W sklepie Baby By Ann znajdziemy również worek z wizerunkiem uroczej pandy. Pufa Bini Original, bo o niej mowa, zrobiona jest z organicznej, tkanej w Polsce bawełny. Nie została ona poddana procesom chemicznym. Jak czytamy w opisie, wygodny puf jest stworzony do siedzenia, leżenia i zabawy. Cena? Za ten model zapłacimy 329 złotych. A co z lampką? W sieci znajdziemy wiele takich, przypominających balonik. Jednymi z popularniejszych są te marki Brokis. Kinkiety Memory kosztują około 750 zł.

Czyżby Anna i Robert Lewandowski byli fanami Kubusia Puchatka? W pokoju Klary możemy wypatrzeć plakat z Krzysiem i spółką. Akwarelowy rysunek znany z książek zdaje się idealnie pasować do reszty wnętrza.

Anna Lewandowska niedługo będzie urządzała pokój dla drugiego maluszka. Co o jej ciąży mówi Paulina Krupińska?

Zobacz wideo

Jak urządzić pokój dla dziecka?

Ma być ładnie, ale przede wszystkim - funkcjonalnie. Nie powinniśmy szaleć, jeśli chodzi o kolor ścian, podłóg czy mebli - lepiej eksperymentować z dodatkami. Możemy je też zmienić, gdy nasze upodobania się zmienią. Na jakie kolory postawić? Naturalne, jasne, pastelowe. Dobrze, aby baza była neutralna (czyli drewno, biele, beże szarości). Brzmi znajomo? Widać, że Anna Lewandowska doskonale zna te zasady.

Więcej na temat urządzania dziecięcego pokoju przeczytasz w naszym tekście: Najpiękniejszy kącik dla nowego człowieka w waszym życiu - zainspirujcie się! Architektka radzi

Więcej o: