Agata Rubik - mama na wychodnym. "Fajnie czasem wyskoczyć z dziennej rutyny i zrzucić wygodne dresy"

Agata Rubik jest bardzo zaangażowaną mamą, ale czasem, dla przełamania rutyny, lubi wyjść i spotkać się ze znajomymi. Ostatnie jej wyjście skomentował mąż, Piotr Rubik.

Mama dwójki dzieci na wychodnym

Modelka Agata Rubik to żona kompozytora Piotra Rubika, mama Heleny i Alicji. Chętnie pokazuje na Instagramie, jak wygląda codzienne życie rodziny. Większość zdjęć przedstawia Agatę z dziećmi, ale ostatnio mama wstawiła swoje selfie. W poście pochwaliła się, że ma wychodne. Przyznała, że często jej się to nie zdarza, ale zrobiła wyjątek dla pokazu nowej kolekcji biżuterii. Napisała, że fajnie czasem jest "wyskoczyć z dziennej rutyny". Warto zdjąć wygodne dresy, nawet tylko po to, żeby później znowu w nie wskoczyć. Po uśmiechu na zdjęciu widać, że modelka cieszy się z wyjścia ze znajomymi. Pisze:

Mama na spontanicznym wychodnym! Bardzo to u mnie rzadkie, jednak dla sympatycznych znajomych warto robić wyjątki. Dziękuję Zuziu za zaproszenie i miły wieczór, Aniu za marynarkę, na Ciebie zawsze można liczyć (...). Fajnie czasem wyskoczyć z dziennej rutyny i zrzucić wygodne dresy, choćby nawet tylko po to, żeby później znowu w nie wskoczyć i się tym szczerze cieszyć! Miłej środy
 

Szczęśliwa mama i komentarze obserwatorów

Pod zdjęciem fani zachwalali stylizację i makijaż. Odezwał się nawet mąż modelki - Piotr Rubik:

Dobrze, że już wcześniej widziałem na żywo, bo normalnie teraz bym spowodował wypadek - tak pięknie

Zobacz co sądzą Piotr i Agata Rubik o udziale w programie "Ameryka Express"

Zobacz wideo
Więcej o: