Magda Gessler w sierpniu była u swojego partnera Waldemara. Spędziła u niego, w Kanadzie urlop. Po kilkunastu dniach pochwaliła się fanom metamorfozą. Restauratorka straciła 13 kilogramów. Fani pytali się, jak to zrobiła
Tak się mam po pomidorach i pierwszej miłości. Walduś... Zawsze wam mówię, że dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić!
- napisała. Gessler jadła dużo warzyw podczas pobytu w Kanadzie i nie zapomniała o ruchu. Opublikowała także zdjęcie, pod którym napisała, że schudła również dzięki dzieciom.
To, że schudłam 13 kilogramów, również zawdzięczam moim dzieciom
- napisała. Magda Gessler nigdy nie ukrywała, że jest bardzo związana z rodziną.
Ostatnio wraz z dziećmi, Larą i Tadeuszem, udzieliła wywiadu dla "Vivy". Powiedziała, że od dzieci nauczyła się wyciszenia, poczucia własnej wartości. Ale też zdrowego, mądrego jedzenia. Podkreśliła, że nie jest wegetarianką, ale dzięki dzieciom bardzo rzadko sięga po mięso.
Dyscyplina Tadeusza i Lary dużo mi daje
- przyznała. Syn natomiast powiedział o mamie:
Mama jest bezkonkurencyjna. Nikt na świecie nie zrobił tylu rewolucji co ona.
Magda Gessler tańczy razem z córką