Anna Lewandowska zna płeć dziecka? "Dowiedziałam się dzisiaj razem z mężem"

Anna Lewandowska odniosła się do doniesień dotyczących płci jej drugiego dziecka. W ostatnim czasie mogliśmy przeczytać dużo newsów na ten temat. Czy któryś z nich jest prawdą?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na początku listopada poinformowali o tym, że spodziewają się drugiego dziecka. Od tego czasu nie brakuje doniesień dotyczących ciąży trenerki. Ona sama dzieli się informacjami, które łączą jej obecny stan z życiem zawodowym (mówiła na przykład o ćwiczeniach w ciąży), ale zarówno ona, jak i Robert Lewandowski, nie mówią wiele o prywatnym życiu.

Na swoim Instagramie Anna Lewandowska odniosła się do ostatnich doniesień, dotyczących płci drugiego dziecka pary. Wygadać się miała przyjaciółka trenerki, która wyznała, że Lewandowscy spodziewają się drugiej córki.

Dowiedziałam się dzisiaj razem z mężem od naszych znajomych, jaka będzie płeć naszego dziecka. Okazuje się, że media wiedzą. To co, chłopczyk czy dziewczynka?

- powiedziała na Instastories.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska o płci dziecka

Trenerka nagrała Instastories, dodała także zdjęcie smoczków, a opisie w podobny sposób skomentowała doniesienia o płci dziecka. "To uspokajające smoczki" - podkreśliła, w zabawny sposób chcąc ostudzić emocje. Dodała także, że zarówno prezentowane smoczki, jak i zawieszki, są zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki.

 

O tym, czy Anna i Robert Lewandowscy zostaną rodzicami córki czy syna, dowiemy się zapewne wiosną, kiedy drugie dziecko pary przyjdzie na świat.

Klara Lewandowska zostanie starszą siostrą

Maluch, który przyjdzie na świat wiosną, to drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Ich córeczka Klara przyszła na świat w 2017 roku. O pierwszej ciąży poinformowali podobnie, jak tym razem - po strzelonym golu piłkarz wykonał wiele mówiącą cieszynkę.

Więcej o: