Katarzyna Skrzynecka świętuje urodziny córki. Alikii życzenia składa nie tylko mama, lecz także inne gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka to dumna mama - na jej Instagramie znajdziemy wiele rodzinnych kadrów. Nie mogło tam zabraknąć upamiętnienia wyjątkowej chwili, ósmych urodzin jej córki.

Katarzyna Skrzynecka została mamą w 2011 roku - Alikia Ilia urodziła się 23 listopada. W miniony weekend dziewczynka skończyła osiem lat, a dumna mama pokazała na Instagramie zdjęcia z domowego świętowania.

Nasza Kochana Ósemeczka. Najpiękniejsze chwile na świecie

- napisała.

 

Urodzinowe życzenia

Alikii życzenia złożyli nie tylko rodzice. Pod wpisem Katarzyny Skrzyneckiej opublikowano wiele miłych słów skierowanych do córki aktorki. Nie brakuje komentarzy od fanów gwiazdy, pojawiły się także te od jej znajomych z estrady.

Najpiękniejsze! Samych pięknych chwil dla Waszej Ósemeczki życzę wraz z moją Szósteczką i Ósemeczką - napisała Joanna Liszowska.
Stooo laaat - dodał Artur Chamski.

Urodzinowym zdjęciem na swoim Instagramie pochwalił się także tata dziewczynki, Marcin Łopucki. Dzięki niemu wiemy, jak spędzali ten wyjątkowy dzień - wśród alpak. "Niecodzienne miejsce na urodziny mojej córeczki. Ze stadem alpak" - napisał. Dodał, że była radość i wspólne karmienie. Nie dziwimy się, że dziewczynka była zachwycona, alpaki są uwielbiane i przez małych, i przez dużych.

I my dołączamy się do życzeń. Alikii życzymy samych wyjątkowych, niezapomnianych chwil!

Jak urodziny to i tort. Co powiecie na taki migdałowy?

Zobacz wideo
Więcej o: