Księżna Kate zabiera księcia Louisa na zajęcia dla dzieci. Ich cena zaskakuje

Księżna Kate i książę Louis chodzą na zajęcia, które dzieci uwielbiają. Chłopiec doskonale się bawi, a jego mama spędza czas z innymi rodzicami.

Księżna Kate chodzi ze swoim najmłodszym synem, księciem Louisem, na zajęcia umuzykalniające. Odbywają się raz w tygodniu, a ich cena jest zaskakująco niska, jak na królewskie standardy - trzeba za nie zapłacić 15 dolarów (około 60 złotych). Jak donoszą zagraniczne media, zarówno księżna, jak i roczny Louis, uwielbiają śpiewać i tańczyć. Robią to razem z innymi rodzinami.

 

Księżna Kate na zajęciach umuzykalniających

Zajęcia, na które chodzą księżna Kate i książę Louis to popularne w Wielkiej Brytanii Monkey Music. Na rynku są od 23 lat, a ich oferta skierowana jest do dzieci od trzech miesięcy do czterech lat (i oczywiście do ich opiekunów). Co się na nich dzieje? To śpiew i muzyka na żywo, a uczestnicy są zachęcani do aktywnego udziału. W zajęciach bierze udział uwielbiana przez najmłodszych różowa małpka. Sami zobaczcie, jak wyglądają:

 

Księżna Kate: mama jak inne

Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate i książę William chcą wychowywać swoje dzieci najnormalniej, jak tylko się da. Zajęcia, na które księżna chodzi z synem są tego najlepszym przykładem. Księżna Cambridge nie boi się także spotkań z rodzicami, nie tylko razem z nimi śpiewa i tańczy, ale i umawia w pubie.

Gordonki, bo tak często są nazywane, są popularne również w Polsce. Maluchy je uwielbiają, również dlatego, że mogą swobodnie korzystać z różnych instrumentów. Skąd nazwa zajęć? Wzięła się od nazwiska Edwina Gordona, muzyka jazzowego ale i pedagoga, który stworzył koncepcję sekwencyjnej teorii uczenia się muzyki.

Maluchom podoba się, gdy ich rodzice się wygłupiają. Później, mogą woleć, aby zachowywali się poważniej. Co jeszcze może zawstydzać dzieci?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.