Mikołaj Krawczyk, tata dwójki dzieci, "zawsze ma pietra" kiedy synowie są na widowni. "Walą szczerze"

Mikołaj Krawczyk na swoim Instagramie pochwalił się, jak spędza czas wolny z dziećmi. Nie tylko się razem uczą, lecz także chodzą również na spektakle w teatrze.

Mikołaj Krawczyk to polski aktor i wokalista. W tym roku z aktorką Sylwia Juszczak zostali rodzicami. Aktor wychowuje również bliźnięta ze swojego poprzedniego związku, ich matką jest aktorka Aneta Zając.

Tata uczy dzieci

Ostatnio aktor wstawił na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widać go z synami. Chłopcy odrabiają lekcje. Mikołaj napisał, że najpierw się razem uczą, a później przychodzą do niego na widownię i są najbardziej wymagającymi widzami na spektaklach, w których gra. Opisuje, że zawsze stresuje się, kiedy chłopcy są na widowni, ponieważ widzą, co robi źle. 

Najpierw odrabiamy lekcje, a potem na widownię i zamiana w najbardziej wymagających widzów. Zawsze mam pietra, kiedy są na widowni. W punkt trafiają i widzą co zrobiłem źle, a co im się podobało. Walą szczerze. Najlepsi recenzenci
 

Komentarze do wpisu taty

Fani aktora pod zdjęciem skomentowali jego wpis. Jedna z obserwatorek napisała: "Ojej, żeby moja młoda tak chętnie zaraz po szkole odrabiała lekcje...", inna: "Jestem pod wrażeniem nie tylko pilności uczniów, ale również zarostu taty". Pośród komentarzy pojawił się również wpis fanki, która zadaje pytanie aktorowi: "Hej. Czy dobrze widzę, że chłopaki odrabiają lekcje w szkole"?

Zobacz, jak wyglądało wesele Mikołaja Krawczyka

Zobacz wideo
Więcej o: