Zbierają naklejki na Słodziaki. Wyjątkowa akcja rodziców

W Warszawie rozpoczęła się zbiórka dla Centrum Zdrowia Dziecka. To wyjątkowa akcja, ponieważ do puszek trafiają nie pieniądze, a naklejki na Słodziaki. Pomysłodawcami są rodzice.

Akcja zbiórka naklejek na Słodziaki z Biedronki - organizatorami rodzice

Zbiórkę naklejek na Słodziaki organizują rodzice z Warszawy. Pomysł pojawił się w mediach społecznościowych. Informacja na temat zbiórki została umieszczona na Facebooku na grupie publicznej "Moje Odolany - ogłoszenia". Ci, którzy chcą wziąć udział w akcji, nie muszą ponosić żadnych kosztów. Robią to z dobrej woli i chęci pomagania. 

Kochani, bardzo wszystkim dziękuję! Nie spodziewałam się aż takiego odzewu. Wszystkie naklejki właśnie osobiście przekazałam jednej z organizatorek akcji

- napisała jedna z mam na Facebooku.

W tym roku zebrano około 1700 naklejek. Można je wymienić na ok. 28 dużych Słodziaków lub więcej mniejszych. Naklejki nadal można przekazywać organizatorom akcji na adres: WCK Anna Ojer, ul. Żegańska 1a, 04-711 Warszawa z dopiskiem SOS Mieszkańcy Wawra Rodzicom z CZD. Na podany adres można także przekazać same maskotki.

Słodziaki w sklepach do 1 grudnia 

Naklejki na Słodziaki można wymieniać w sklepach Biedronki do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów - tak wynika z regulaminu. Maskotki, które są dostępne, to: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz maluchy: lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia.

Biedronka ma w swojej ofercie także odpowiedniki znanych słodyczy. Czy warto je kupić? Sprawdź w naszym wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: