Paula Tumala zdradziła imiona dzieci. Jedno tradycyjne, a drugie? Może Carmen

Fotomodelka Paula Tumala spodziewa się bliźniaków. Przyszła mama pochwaliła się tą informacją na swoim Instagramie. Fotomodelka wie już, jakie będą imiona dzieci.

Mama spodziewa się dwójki dzieci

Paula Tumala jest w siódmym miesiącu pierwszej ciąży. Początkowo była pewna, że urodzi się jej córka. Okazało się jednak, że będą bliźniaki. Na swojego Instagrama wstawiła zdjęcie, na którym widać jej duży brzuch. Namalowane są na nim dwa bobasy. Napisała radosną wiadomość, że spodziewa się bliźniaków. Fotomodelka nie kryje zaskoczenia i wyznaje, że jakiś czas temu marzyła o tym, aby związać się z kimś, kto odmieni jej życie i nada mu sensu, Poznała go i wymarzyła sobie rodzinę i udało się. Przyznaje się do tego, że marzyła po cichu, aby urodzić bliźniaki. Kiedy dowiedziała się, że kolejne marzenie się spełni nie mogła w to uwierzyć.

 
Już na drugim usg okazało się, że moje największe z największych marzeń, spełniło się. Właśnie tak! Będziemy mieli bliźniaki. Kochani, jako kobieta, przyszła mama, lepiej bym sobie nie mogła tego wymarzyć. Tak naprawdę, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, że to właśnie my jesteśmy tymi szczęściarzami. Spodziewaliście się takiej wiadomości?

Mama wyznała imiona dla dzieci

Paula Tumala w rozmowie z Pudelkiem poinformowała, że spodziewa się dwóch córek. Jedna z dziewczynek będzie miała na imię Nadia. Imię drugiej nie jest jeszcze znane. Rodzice zastanawiają się nad Zuzią, Anastazją, Marysią lub Carmen. Już za dwa miesiące będzie można przekonać się, jakie imię swojej drugie córce da celebrytka.

Zobacz nawyki Pauli Tumali przed ciążą

Zobacz wideo
Więcej o: