Modelka XXL Ashley Graham nie jest zadowolona ze swojego ciała w ciąży? Popłakała się w wywiadzie

Przyszła mama, Ashley Graham, zmaga się ze swoim wizerunkiem w ciąży. W zaakceptowaniu nowej figury pomogło jej podzielenie się z innymi mamami szczerym zdjęciem.

Ciąża i wynikające z niej zmiany

Ashley Graham trzy miesiące temu ogłosiła, że jest w ciąży. Często wstawia szczere wpisy i zaskakujące zdjęcia. Pisze o swoim doświadczeniu i o tym, jaki jej ciało naturalnie się zmienia. Modelka niedawno udostępniła częściowo nagie zdjęcie swojego ciała, pokazujące rozstępy, które powiększyły się od czasu zajścia w ciążę. Post został doceniony przez fanów za to, że jest szczery i odważny. Zyskał ponad 1,3 miliona polubień.

 

 Przyszła mama płacze w ciąży

Modelka wystąpiła w programie The Ellen Show, gdzie przyznała, że w nowej sytuacji, na początku ciąży czuła się „odizolowana” i samotna. Przyzwyczajenie do nowego ciała nie przyszło od razu. Opublikowanie zdjęcia nowej, większej sylwetki z rozstępami ją wyzwoliło. Graham wyznała:

Powodem, dla którego opublikowałam zdjęcie, było to, że kiedy ogłosiłam, że jestem w ciąży, pomyślałam, że będę się dobrze czuć. Niestety było inaczej, czułam się okropnie

Ashley Graham postanowiła w ten sposób pomóc innym kobietom - w ciąży i po ciąży, zmagającym się z pewnością siebie. Wyzbycie się kompleksów i poczucie, że sytuacja, która jest dla nas niekomfortowa nie trwa wiecznie - to postulaty Ashley. 

Zobacz, jak dbać o bezpieczeństwo dziecka podczas ciąży

Zobacz wideo
Więcej o: