Jak uspokoić dziecko? Mama rozwiązała odwieczny problem. Pokazała filmik

Mama odkryła sposób, dzięki któremu można łatwo uspokoić dziecko. Film, który opublikowała na Facebooku przedstawia, jak nagle płacz u niemowlęcia zamienił się w uśmiech.

Dzieci często płaczą. Rodzice wykorzystują różne sposoby, aby je wtedy uspokoić. Niektórzy starają się zająć je rozmową, inni śpiewają, czy np. noszą na rękach i przytulają. Czasem żadna z powszechnie znanych metod nie działa. Courtney White to mama z USA, która opublikowała na Facebooku film, który pokazuje, że dziecko można uspokoić bez problemu.

Jak uspokoić dziecko? Masażer do głowy skutecznym sposobem

Na początku nagrania dziecko płakało i kopało nogami. Było poddenerwowane. Mama wzięła wówczas do ręki drapak i zaczęła masować dziecku głowę.  

Niemowlę natychmiast się uspokoiło. Wyglądało na szczęśliwe, gdy mama masowała mu głowę. Taki ajuwerdyjski masażer można kupić już za 9 zł. 

Polecamy także zapoznać się z filmikami instruktażowymi, które pokazują techniki specjalistów. Cieszą się w sieci ogromną popularnością i także są skuteczne. (o tym w artykule: Uspokojenie płaczącego niemowlaka w kilka sekund? Trzy skuteczne metody kojenia niemowląt)

Bóle brzucha u dziecka - jak sobie z nimi radzić

Zobacz wideo
Więcej o: