Kate Hudson szczerze o byciu mamą: Za dużo krzyczę na dzieci, przeklinam przy nich. Ale są dni, że jestem supermamą

Mamy nie mają łatwo. Przyznała to ostatnio aktorka, Kate Hudson, mama trójki dzieci. Jaki ma sposób na macierzyństwo?

Fit mama trójki dzieci 

Kate Hudson, amerykańska aktorka w październiku 2018 roku została mamą po raz trzeci. Aktorka i jej obecny partner zostali rodzicami córeczki Rani. Kate ma dwóch synów z poprzednich związków - 15-letniego Rydera i 8-letniego Binghama.

Kate została gwiazdą grudniowej okładki magazynu "Woman's Health". Aktorka zaprezentowała świetną figurę, ale przyznała, że trudno jej było wrócić do sylwetki sprzed ciąży po ostatnim porodzie, nie miała tyle czasu na treningi, ile w poprzednich ciążach. 

Gwiazda otworzyła się i opowiedziała także jaką jest mamą. 

Cały czas popełniam błędy. Za dużo krzyczę na dzieci, przeklinam przy nich. Nie zawsze jestem obecna ze względu na pracę. Jednocześnie są dni, że jestem supermamą - gotuję, sprzątam, odrabiam z dziećmi lekcje, zmieniam pieluchy i jeszcze znajduję czas na trening
 

"Staram się najlepiej, jak umiem" - dodała w wywiadzie Kate.

Mama też czasem musi odpocząć

Mama stara się znaleźć balans w natłoku obowiązków. Wyjeżdża wtedy do Kolorado, gdzie ma rancho. Wychodzi na spacer po górach, siada i obserwuje krajobraz. Według jej lekarza, powinna sobie pozwalać na te samotne chwile częściej, ale Kate chce poczekać z tym, aż jej dzieci będą większe. 

Więcej o: