Córka Kim Kardashian i Kanyego Westa nie może nosić makijażu, ale ma... kolczyk w nosie

Kanye West jest w trakcie duchowej przemiany. Zabronił żonie pozowania w bieliźnie, a córce malowania się. Nie jest jednak tak restrykcyjny, jeśli chodzi o biżuterię. Jego córka North West nosi kolczyk w nosie.

Przemiana sławnego taty

Kanye i Kim tworzą zgrany związek już od siedmiu lat. Mają czworo dzieci - dwie córki North i Chicago oraz dwóch synów Sainta i Psalma. Ostatnio znany raper przeszedł zadziwiającą przemianę duchową, która podyktowała nowy kierunek w jego karierze. Jego przemiana rozpoczęła się już dawno, bo po śmierć jego matki w 2007 roku. Na swoim Instagramie Kanye dzieli się religijnymi wpisami:

Wiem, że Bóg wzywał mnie od dawna, ale diabeł rozpraszał mnie przez wiele lat.

Mama o przemianie rodziny

Kim Kardashian nie ukrywa, że nie jest jej łatwo z całą sytuacją. Kanye West chce wprowadzić zmiany, na które ona nie może się zgodzić. Dotyczą głównie jej wizerunku, bo raper chce zakazać żonie pozowania w odważnych sesjach fotograficznych i noszenia odsłaniających ciało kreacji na czerwonym dywanie. Kim chce w tej sytuacji osiągnąć kompromis, mówi:

Jest moim mężem, więc oczywiście chcę wspierać jego i to, co czuje.

Tata zakazuje makijażu dziecku

Jak przemiana Kanye'go Westa wpływa na resztę rodziny? Kim Kardashian ostatnio zdradziła, że zabrał telewizory z pokojów dzieci, a córce North zabronił malowania się i usunął z jej pokoju wszystkie kosmetyki. Zastanawia jednak fakt, że nie zabrania córce noszenia biżuterii. Internet obiegły zdjęcia zrobione podczas spotkania w Houston. Kim Kardashian, Kanye i North pozują z pastorem. Sześciolatka miała na sobie pierścionki, kolczyki i naszyjnik, a w nosie pokaźny kolczyk. Czy sławne małżeństwo przebiło córce nos? Podobno kolczyk w nosie nie był prawdziwy.

Przekłuwanie uszu dzieciom to temat, który powraca jak bumerang. Wiele mam decyduje się na to w pierwszych miesiącach życia dziecka, żeby potem bardziej świadome dziecko nie miało traumy z takiej wizyty u kosmetyczki. Przekłute uszy mają dzieci gwiazd - np. Stormi Webster, córka Kylie Jenner

Co na to pediatra, dr Ewa Miśko-Wąsowska?

Zakładanie kolczyków w pierwszych latach życia wiąże się ze zwiększonym ryzykiem alergii w późniejszym wieku, tj. po 6. r.ż. Większość kolczyków, nawet opisywanych jako ze srebra czy złota, ma domieszki innych metali, a najbardziej dotkliwa jest alergia na nikiel. Holenderscy naukowcy wykazali, że u dziewczynek, które nosiły kolczyki w pierwszych latach życia, a następnie w późniejszych latach miały zakładany aparat ortodontyczny, zdecydowanie częściej rozwijała się alergia na metale. W przeciwieństwie do dziewczynek, które najpierw miały założony aparat, a dopiero potem przekłute uszy

- powiedziała w rozmowie z nami

Zobacz, jak Kim i Kourtney Kardashian ochrzciły swoje dzieci 

Zobacz wideo
Więcej o: